Christie Boxer 4K30: prawdziwy knockout!

Christie Boxer 4K30: prawdziwy knockout!

26 marca 2015, 14:00
Producent: Christie

[img:1]

Połączenie najwyższej jasności i rozdzielczości, jakości 3DLP oraz minimalnych rozmiarów i wagi w super-solidnej obudowie: oto główne cechy definiujące najnowszy projektor Christie Boxer 4K30, debiutujący na minionych targach ISE i właśnie wchodzący na rynek.

4K30 to pierwszy model serii Boxer, ustanawiający nowy standard w przemyśle dla firm rentalowych i trwałych instalacji podczas koncertów czy w parkach rozrywki, muzeach, planetariach i tym podobnych.

[img:2]

Boxer 4K30 wyposażony jest w sześć lamp rtęciowych 450W, dostarczających łącznie 30.000 lumenów jasności. Urządzenie waży niespełna 68 kg, może więc być transportowane jedynie przez dwie osoby; oferuje rozdzielczość 4K oraz nagradzaną technologię procesowania sygnału Christie TruLife. Oferuje on niekwestionowaną wydajność, potężne zdolności prezentacyjne i jest prawdziwym światowym hitem – 200 sztuk sprzedano jeszcze przed światową premierą!

Jest to urządzenie zoptymalizowane pod kątem zapewnienia najlepszych rezultatów i obsługi. To projektor, którego myślą przewodnią jest zmaksymalizowanie zysków korzystających z niego użytkowników dzięki niskim kosztom utrzymania, wyższej zwracalności kosztów i najnowocześniejszej technologii.

[img:3]

[img:4]

Poza bardzo wysokim stosunkiem jasności do rozmiaru i wagi, jest on bardzo prosty w obsłudze i umożliwia zdalny monitoring żywotności lamp, również z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Elektronika Christie TruLife zapewni kontrolę zaawansowanych parametrów i kompatybilność z wieloma źródłami sygnału.

Cechy i funkcje:

  • Jasność 30.000 centre lumens
  • Sześć lamp rtęciowych 450W ze zdolnościami NFC (Near Field Communication)
  • Pełna, 360-stopniowa praca wzłuż każdej osi
  • Dłuższa żywotność lamp zapewnia więcej zysków i mniej kosztów
  • Mniejszy rozmiar redukujący koszty transportu i obsługi
  • Obsługa sygnałów 4K i HD z wykorzystaniem ulepszonego skalera TruLife
  • Pełna łączność dla cyfrowych źródeł, szeroki wybór połączeń analogowych
  • Funkcje ekranu preview  

 

GALERIA ZDJĘĆ: Christie Boxer 4K30

Multimedia Projektory

Gdzie kupić?

Christie

Dystrybucja w Polsce:

GiG Sp. z o.o.

adres:
ul. Kabaretowa 21 01-942 Warszawa

Sklepy muzyczne > Christie rozwiń listę sklepów

Mniejsze wydatki w ośrodku kultury? Wymień wzmacniacze!
Więcej wiadomości