Green Hippo Hippotizer V4 - Jeszcze lepsza wydajność. (video)

Green Hippo Hippotizer V4 - Jeszcze lepsza wydajność. (video)

29 maja 2015, 15:00
Producent: Green Hippo

Green Hippo od zawsze był w czołówce producentów Media Serverów. Wprowadzając na rynek Hippotizera tylko to potwierdził. Hippotizer, który zdobył kilka ważnych wyróżnień to idealne rozwiązanie dla realizatorów.

Idąc za ciosem Green Hippo wprowadził na rynek Hippotizer 4 - nową jeszcze lepszą wersję. Dzięki nowej platformie sprzętowej, V4 oferuje wyraźną poprawę wydajności zwłaszcza przy rozdzielczościach 4K i więcej.

Czwarta wersja Hippotizera posiada wskaźniki systemowe na panelu frontowym oraz wymienne dyski. Standardowo w każdym Hippotizerze V4 zamontowano szybkie dyski SSD oraz najnowszą technologię graficzną, aby zagwarantować najlepszą z możliwych jakości

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 

 

Multimedia Mediaserwery

Gdzie kupić?

Green Hippo Green Hippo www.green-hippo.com

Dystrybucja w Polsce:

AVI Media

tel.: +48 724 150 176
tel.: +48 661 551 899
adres:
ul. Średnia 28 05-822 Milanówek
AVI Media

HiFi

Potężny, 8-strunowy potwór  John Petrucci Majesty 8-String Guita
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz