Nowe urządzenia w ofercie Showline

Nowe urządzenia w ofercie Showline

12 maja 2015, 13:00
Producent: Showline
Dystrybucja: Musikmesse Frankfurt

Showline to marka należąca do koncernu Philips Entertainment, która specjalizuje się w nieskomplikowanych, wielofunkcyjnych i efektywnych rozwiązaniach pracujących na LEDach. Wśród urządzeń w ofercie Showline pojawiło się kilka nowości.

Tym razem firma stawia na możliwość zastosowania swoich lamp także na zewnątrz. Naświetlacze posiadają klasę szczelności IP65, co czyni je odpornymi na warunki pogodowe i odpowiednimi do zastosowań zewnętrznych.

Showline SL Punchline 220

[img:1]

Pierwsza prezentowana oprawa, przystosowana do użytku zewnętrznego to SL PUNCHLITE 220. Wyposażona jest w 18 LEDów RGBW oraz zmotoryzowany zoom w zakresie 8° - 40°. Sprawdzi się zarówno przy oświetlaniu budynków jak i zastosowań estradowych. Dzięki uchwytom oprawę można postawić na podłodze lub powiesić na sztankiecie.


Showline SL STRIP 10 IP

[img:2]

Podobna do dobrze znanych poprzednich modeli Showline belka LED SL STRIP 10 IP wyróżnia się odporną, wytrzymałą konstrukcją o klasie szczelności IP65. Posiada dziesięć, indywidualnie kontrolowanych LEDów RGBW, które można łączyć w grupy w zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania przedsięwzięcia. Kąt świecenia naświetlacza to 4°, współczynnik CRI > 90, a łączna jasność 2240 lumenów. Dodatkowo posiada wbudowane presety i chase’y.


Showline PARBLAZER 100UV

[img:3]

W rodzinie Showline wyróżnia się PARBLAZER 100 UV. Jest to lampa UV umieszczona w oprawie typu PAR, gdzie źródłem światła jest 40 LEDów UV. Rozwiązanie zaproponowane przez producenta stanowi bezpieczniejszą alternatywę dla tradycyjnych lamp UV.


Showline SL BEAM 300 FX

[img:4]

Ostatnią nowością Showline jest wysokiej wydajności ruchoma głowica SL BEAM 300 FX, która generuje mocne światło oraz szybki i cichy ruch. Posiada 19 LEDów RGBW wytwarzających wyjątkowe światło o jasności 4500 lumenów. Zaawansowana konstrukcja optyki i zakres zoom 4°-40° pozwalają głowicy funkcjonować jako źródło światła beam oraz wash.

Wszystkie urządzenia zostały poddane kalibracji według Philips Harmonize Color Calibration Technology, gwarantującą jednakowe barwy wyjściowe wszystkich urządzeń z serii producenta.

Ruchome głowy beam Reflektory PAR Naświetlacze teatralne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Showline rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Nowości oświetleniowe Robe na Plasa 2022
Więcej wiadomości