Antari: nowe wytwornice dymu i mgły: F-7, W-515D, FT-100, DNG-200

Antari: nowe wytwornice dymu i mgły: F-7, W-515D, FT-100, DNG-200

12 maja 2015, 15:00
Producent: Antari

Firma Antari to czołowy producent wszelkiej maści wytwornic, bez których w zasadzie ciężko zrobić prawdziwe Show na scenie! W ofercie znajdziemy wytwornice dymu, mgły, piany, baniek, śniegu oraz niezbędne akcesoria jak płyny czy wentylatory.

W tym roku na targach we Frankfurcie kilka szczególnych produktów zwróciło na siebie uwagę. Zapraszamy do relacji VIDEO, którą przygotowaliśmy wraz z Michałem Bajem, przedstawicielem firmy Show System, która jest wyłącznym dystrybutorem marki Antari w Polsce.

Antari F-7 to potężna wytwornica dymu i mgły w jednym urządzeniu. Niezwykle wytrzymała konstrukcja oraz dwa 5 litrowe pojemniki na płyn to cechy, które pozwolą sprostać najcięższym zadaniom na scenie. Dodatkowym atutem jest wbudowany wentylator, który umożliwia skierowanie dymu pod dowolnym kątem. 

[img:1]

Na stoisku mogliśmy także zobaczyć następcę wytwornicy dymu W-515. Nowa, ulepszona wersja oznaczona jest symbolem W-515D. Bezprzewodowe sterowanie pilotem czy bezprzewodowy DMX napewno ułatwią pracę z tym urządzeniem. Dodatkowo nowy, ulepszony system dawkowania płynu pozwoli na dłuższą i bezproblemową pracę wytwornicy.

[img:2]

Wśród nowości znalazły się także takie urządzenia jak FT-100, stworzona specjalnie z myślą o szkoleniach przeciwpożarowych. Więcej informacji o tym urządzeniu znajdziecie TUTAJ

[img:3]

Antari DNG-200 to wytwornica przygotowana specjalnie do produkcji ciężkiego dymu. Wystarczy jej zaledwie minuta aby wypełnić ciężkim dymem powierzchnię 80m2 !!!

[img:4]

Na zakończenie dwa kompaktowe modele M-4 RGBA i M-7 RGBA. Jak wskazuje nazwa oba urządzenia posiadają wbudowany oświeltacz LED, którym możemy zabarwić dym dowolnym kolorem.

[img:5]

 

ZOBACZ GALERIĘ ANTARI - Prolight&Sound 2015

Wytwornice Dymu Baniek Mgły Śniegu

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Antari rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo na gali rozdania nagród M.A.M.A.
Więcej wiadomości