EBS przedstawia nowe combo basowe Magni 500

EBS przedstawia nowe combo basowe Magni 500

8 czerwca 2015, 13:00
Producent: EBS

Na MusikMesse 2015 wśród licznych nowości od EBS znalazł się również nowy model comba basowego Magni 500, bazującego na nagradzanych i cenionych głowach Reidmar. Jak głosi producent, comba te stworzone są z myślą o zaoferowaniu brzmienia i możliwości odzwierciedlających osobowość grającego na nich muzyka.

Specjalizująca się w sprzęcie basowym firma EBS ma w swojej historii wiele modeli comba basowego – każdy z nich wykorzystywał w pełni analogową konstrukcję. Nowy wzmacniacz ma łączyć w sobie profesjonalne brzmienie, konkurencyjny zestaw funkcji oraz lekką konstrukcję i analogową technologię.

[img:1]

Magni 500, dostępny w konfiguracjach 210 (2 x 10” + tweeter) oraz 115 (1 x 15” + tweeter), wykorzystuje elementy konstrukcji głowy Reidmar, w tym analogowy przedwzmacniacz i lekką, wydajną sekcję wzmacniacza mocy. Modele te wyposażone są w wysokiej jakości głośniki i cechują się bardzo korzystnym stosunkiem wagi do mocy; również ich obsługa oferuje prostą i szybką konfigurację dla uzyskania doskonałego brzmienia. Dodatkową funkcjonalnością są między innymi zbalansowane wyjścia XLR z funkcją ground lift oraz przełącnziki napięcia 120/230V.

Dalsze informacje o nowych wzmacniaczach Magni 500 i ich cenach ukażą się już niebawem.

[img:2]

Wzmacniacze Komba basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > EBS rozwiń listę sklepów

Gitara

EBMM i TA przedstawiają oryginalny multiscale
Więcej wiadomości