ETC Source Four LED System do zadań specjalnych

ETC Source Four LED System do zadań specjalnych

26 maja 2015, 13:00
Producent: ETC

Source Four LED System to coś znacznie więcej niż tylko źródło światła. To morze możliwości. Z trzema typami LEDowego źródła światła oferującymi szeroki wybór kolorów i bieli oraz różnego typu wymiennymi adapterami, obiektywami i akcesoriami, Source Foury nowej generacji mogą być wykorzystywane do niemal każdego zadania.

Użytkownik ma do wyboru trzy źródła światła będące bazą reflektora: model Lustr, Daylight HD oraz Tungsten. Lustr wykorzystuje unikalny ETC x7 Color System mieszający aż siedem kolorów dla barwy wyjściowej. Pozostałe dwa modele zostały zaprojektowane specjalnie do pracy z kamerą - działają, cicho, bez migotania, nie zakłócając pracy na planie, a dodatkowo posiadają kontrolę barw, dzięki której można dostosowywać kolor bieli zmieniając jego temperaturę barwową.


System pozwala dowolnie konfigurować oprawy dzięki dostępnym obiektywom. Użytkownik, w zależności od potrzeb dotychczas mógł wybierać spośród końcówek o stałym kącie świecenia (dziewięć różnych optyk: 5°, 10°, 14°, 19°, 26°, 36°, 50°, 70° i 90°), dwóch rozwiązań z zoomem w zakresie 15° - 30° oraz 25° - 50° oraz cykloramy. ETC we Frankfurcie zaprezentowało najnowszy adapter, tym razem z soczewką Fresnela pozwalający uzyskać rozmyte, miękkie światło. Dodatkowo montując do adaptera akcesoria, takie jak skrzydełka, mamy większą kontrolę na kształtem plamy. Najnowszy adapter pasuje do każdego urządzenia Source Four LED z najnowszej serii, jak i poprzedników.Konstrukcja urządzeń i ich obsługa jest bardzo prosta i szybka. W kilka minut użytkownik może zmienić swój reflektor w inny przez zdjęcie tuby obiektywu i dodanie adaptera lub innego obiektywu. Co ważne dzięki wymiennym końcówkom mamy wiele możliwości bazując na jednym żródle, które jak wiadomo stanowi najbardziej kosztowną część reflektora.

PAR Prowadzące Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Show Makers European Forum już 15-16 lutego w Krakowie
Więcej wiadomości