Test miksera Rane TTM57mkII w Infomusic.pl

Test miksera Rane TTM57mkII w Infomusic.pl

21 lipca 2015, 14:00
Producent: RANE
Dystrybucja: Show System

Z następcą kultowego TTM57 Rane zwlekał dość długo, prezentując po drodze całą paletę bardzo udanych mikserów z serii Sixty, które zdawało się, że na stałe zastąpią pięćdziesiątkę siódemkę. Prezentacja TTM57mkII na początku 2015 roku była więc sporą niespodzianką. Z grubsza sprzęt ten spina sporą funkcjonalność serii Sixty i Serato DJ z nieskomplikowaną i intuicyjną obsługą.

W tej klasie mikserów możemy liczyć na komplet wszystkich najpopularniejszych wejść i wyjść, łącznie z dedykowanym wyjściem odsłuchowym. Mamy też pętlę efektową oraz 3 dodatkowe wejście liniowe (Session). Wartym odnotowania są aż 2 wyjścia słuchawkowe (z możliwością zmiany charakterystyki dźwięku) oraz rzadko spotykane wejście na Footswitch, którego działanie pod Serato DJ możemy zmapować w potrzebnym nam zakresie. Razem z mikserem w zestawie dostajemy po parze płyt vinylowych oraz płyt CD z kodem czasowym Serato.

 

Zapraszamy do dalszej części testu

 
[img:1] [img:2] [img:3]
Miksery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > RANE rozwiń listę sklepów

Studio

Numa X Piano - Nowe pianina od Studiologic
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz