HoliDIS - Wakacyjne szkolenia z systemów konferencyjnych DIS

HoliDIS - Wakacyjne szkolenia z systemów konferencyjnych DIS

9 lipca 2015, 16:00
Producent: DIS - Shure Company

W okresie wakacyjnym firma Linearic oferuje wszystkim zainteresowanym indywidualne, bezpłatne szkolenie z systemów konferencyjnych DDS 5900 oraz DCS 6000 marki DIS.

Szkolenie będzie odbywać się w siedzibie klienta.

 

Szkolenie obejmować będzie:

 
  • Zapoznanie się z urządzeniami systemów konferencyjnych
  • Podłączenie i konfiguracja systemów
  • Sterowanie systemem

 

Ustal termin szkolenia

 

[img:1]

DIS DDS 5900

To w pełni cyfrowy system dyskusyjny, który dostarcza kompletny pakiet funkcji koniecznych do przeprowadzenia udanej konferencji. Dzięki doskonałej jakości dźwięku, eleganckiej budowie oraz przemyślanym rozwiązaniom sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

[img:2]

DIS DCS 6000

Został zaprojektowany jako kompletne rozwiązanie do obsługi dyskusji między uczestnikami, głosowania i tłumaczeń symultanicznych podczas konferencji i spotkań. Jest w pełni cyfrowy, oparty na innowacyjnych technologiach, dostarcza krystalicznie czysty dźwięk wszędzie tam, gdzie jego użytkownicy muszą słyszeć i być słyszani.

.

więcej: akustyk.pl
Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

DIS - Shure Company DIS - Shure Company www.dis.cc

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DIS - Shure Company rozwiń listę sklepów

HiFi

Ara - dwutrybowy mikrofon pojemnościowy od AKG
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz