Sennheiser: Katalog urządzeń wspomagających słuch już dostępny

Sennheiser: Katalog urządzeń wspomagających słuch już dostępny

27 lipca 2015, 09:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

By w pełni cieszyć się życiem, musisz je słyszeć. Subtelne szepty, śmiech szczęśliwych dzieci, gromkie brawa... te najbardziej emocjonujące momenty w naszym życiu chcemy słyszeć jeszcze przez wiele najbliższych lat. Dźwięki i uczucia są ze sobą nierozerwalnie złączone.

Muzyka może wprawić nas w stan melancholii lub rozmarzenia albo podnieść na duchu. Słowa wypowiadane przez jedną osobę do drugiej są cały czas najlepszym sposobem komunikacji, wyrażania myśli i porozumiewania się między ludźmi. Możliwość dobrego słyszenia jest bardzo ważnym aspektem życia - to zdolność, którą absolutnie powinniśmy chronić. Dzisiejsza technologia sprawia, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 
[img:1]
 

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy chcą doświadczyć dźwięku z telewizora za pośrednictwem systemu hi-fi, a jednocześnie nie być rozpraszanym przez szumy otoczenia lub też zdarzenia dziejące się wokół, Sennheiser ma odpowiednie rozwiązanie dla ciebie: sennheiser.pl/wspomaganie-slyszenia

Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów wspomagających słyszenie, zachęcamy do ściągnięcia katalogu Sennheiser lub obejrzyjenia go online.

 

Pobierz katalog Sennheiser

 

Obejrzyj online:

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 
więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Słuchawki konsumenckie Do telewizji

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz