Equipson nabywa Fantek - Producenta struktur i podnośników scenicznych

Equipson nabywa Fantek - Producenta struktur i podnośników scenicznych

3 sierpnia 2015, 14:00
Producent: Fantek

Hiszpańska firma Equipson ogłosiła porozumienie o nabyciu firmy Fantek. Utworzony w 1986 roku w obszarach Valencii, Fantek jest producentem struktur oraz podnośników scenicznych. Przejęcie przez Equipson łączy dotychczasowe doświadczenie firmy wraz z nowymi podziałami w dziedzinach dźwięku, światła i podnośników nabywcy.

Equipson celuje w zwiększenie produkcji i udział w rynku oraz wspieranie stałego inwestowania w specjalizację marki Fantek.

„Naszym celem jest wzmocnienie specjalizacji naszych dwóch – różnych marek, poszerzenie możliwości oraz oferowanie klientom wysokiej jakości struktur oraz podnośników scenicznych w dziedzinie audio oraz światła” – powiedział Equipson CSO Juan José Vila.

[img:1]

Scena Windy i wyciągarki (mechanika)

Gdzie kupić?

Fantek

Dystrybucja w Polsce:

Digital Audio Sp. z o.o.

adres:
ul. Gdyńska 100 80-209 Nowy Tuchom

Sklepy muzyczne > Fantek rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Jak podkreślić piękno klasycznych samochodów oświetleniem?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz