Symetrix prezentuje nowe I/O Dante: xIn 4, xOut 4 i Xio 4X4

Symetrix prezentuje nowe I/O Dante: xIn 4, xOut 4 i Xio 4X4

24 sierpnia 2015, 11:00
Producent: Symetrix
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Symetrix zaprezentował trzy nowe urządzenia pozwalające użytkownikom na łatwe i szybkie dodanie większej ilości wejść i wyjść do systemów SymNet DSP.

Pierwszy to Symetrix xIn 4, który zwiększa ilość wejść dla systemów SymNet Dante o cztery wejścia mic/line z zasilaniem +48 VDC Phantom Power. Poszerzeniem liczby wyjść zajmuje się natomiast urządzenie xOut 4 - posiada cztery wyjścia liniowe i zostało zaprojektowane do rozszerzenia możliwości SymNet Edge lub Radius DSP, i przy okazji zmniejszenia kosztów całości.

 

[img:2]

 

Trzecia nowinka to Symetrix Xio 4X4, expander i/o 4x4 dla systemów SymNet z opcjonalnym zasilaniem Phantomowym. Wszystkie trzy urządzenia zostały zaprojektowane do łatwej konfiguracji z użyciem oprogramowania SymNet Composer, które eliminuje potrzeby montowania jakichkolwiek przełączników DIP, używania panelu menu lub innego programu. Produkty wyposażone są również w zasilanie PoE, a opcjonalnie dostępne są również zestawy do łatwego montowania w skrzyniach typu rack.

Do nowości należy też dodać aktualizację oprogramowania SymNet Composer do wersji 4.1, która rozszerza zapowiedziane wcześniej integracje z produktami Shure, Audio-Technica, Attero Tech oraz Stewart Audio i Clockaudio z interfejsem CDT100.

 

[img:1]

 
więcej: polsound.pl

Gdzie kupić?

Symetrix Symetrix www.symetrix.co

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Symetrix rozwiń listę sklepów

Wzmacniacz miksujący mXa-1502 - Nowość od Ashly Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz