Promocja: Mikrofon MP-76 gratis przy zakupie procesora VoiceLive Touch 2

Promocja: Mikrofon MP-76 gratis przy zakupie procesora VoiceLive Touch 2

28 sierpnia 2015, 12:00
Producent: TC-Helicon
Dystrybucja: Audiostacja

Przed Tobą koncertowy sezon, a więc czas zadbać o to, aby każdy Twój występ zabrzmiał perfekcyjnie i ciekawie. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Zabierz ze sobą procesor wokalowy VoiceLive Touch 2 od TC-Helicon, dzięki któremu zachowasz pełną kontrolę nad brzmieniem śpiewanych partii.

Procesor automatycznie dopasuje barwę Twojego brzmienia za pomocą korekcji, kompresji, de-essera oraz bramki. Dzięki temu możesz swobodnie skupić się na swoim występie i dowolnie wykorzystywać efekty odbicia, echa, agresywne przesterowania, efekt Hardtune lub efekty poszerzające brzmienie typu głęboki pogłos, zdwojenie czy niesamowite harmonie wokalne. Prawda, że nieźle brzmi?

 

[img:1]

TC-Helicon VoiceLive Touch 2

 

Do kompletu weź ze sobą wysokiej klasy dynamiczny mikrofon estradowy MP-76, który pozwoli Ci, bez zbędnych wędrówek w kierunku procesora, tworzyć loopy i uruchamiać efekty, swobodnie zmieniać presety, włączać funkcję HIT i wyciągać głos na wierzch z wybrzmieniem echa, włączać efekt megafonu, linie harmoniczne lub wszystkie te efekty jednocześnie... To ty wybierasz, które funkcje przypisać do 4 przycisków i ty decydujesz, kiedy włączyć efekty. Co najważniejsze, to ty, stojąc na scenie decydujesz, w którym momencie to wszystko się wydarzy!

Od 1 września 2015 mikrofon MP-76 możesz otrzymać gratis przy zakupie procesora wokalowego VoiceLive Touch 2! Teraz w mgnieniu oka za pomocą VoiceLive Touch 2 i MP-76 odzyskasz kontrolę nad brzmieniem oraz efektami! Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów promocyjnych.

 

[img:2]
TC-Helicon MP-76

 

Jak otrzymać mikrofon MP-76 w prezencie?

  1. Kup procesor wokalowy TC-Helicon VoiceLive Touch 2 (liczy się termin zakupu od 01.09.2015) u jednego z partnerów handlowych Audiostacji.
  2. Prześlij na adres: [email protected] wypełniony formularz z kopią paragonu z widoczną datą zakupu oraz kodu EAN znajdującego się na opakowaniu produktu promocyjnego.
  3. Formularz zgłoszeniowy wraz z wyżej wymienionymi dokumentami prześlij w postaci zdjęcia lub skanu.

 

Procesory dźwięku Procesory inne Procesory efektowe

Gdzie kupić?

TC-Helicon TC-Helicon www.tc-helicon.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC-Helicon rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości