Nowe reflektory w ofercie Philips Selecon

Nowe reflektory w ofercie Philips Selecon

17 września 2015, 14:00
Producent: Selecon

W ofercie reflektorów Philips Selecon pojawiła się nowa seria – PL Mark II LED, w skład której wchodzą reflektory profilowe, z soczewką Fresnela i cyklorama. Udoskonalona technologia LED pozwala teraz na jeszcze lepsze odwzorowanie barw i otrzymanie spójnych kolorów.

Wzięliśmy pod uwagę sugestie naszych dealerów oraz klientów na całym świecie. Okazało się, że w oprawach ledowych spójność kolorów jest bardzo ważna i najbardziej poszukiwana. Współpracując z inżynierami z Philipsa, odkryliśmy innowacyjne rozwiązanie zastosowane w serii PL Mark II LED i jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc wprowadzić je na rynek.

Julie Smith, General Manager Philips Strand Lighting

 

Pierwsza oprawa - PLPROFILE1 MKII LED to reflektor profilowy ze zmienną wiązką światła. Dokładna kontrola wiązki światła i projekcji jest możliwa dzięki innowacyjnemu połączeniu technologii LED oraz precyzyjnie zaprojektowanej optyki. PLPROFILE1 MKII jest dostępny o kącie świecenia 18° - 34° lub 24° - 44°, oferując światło porównywalne do innych profili o mocy 500 W.

[img:1]

 

W nowej serii znajdziemy też reflektor z soczewką Fresnela - PLFRESNEL1 MKII LED to oprawa przeznaczona dla teatrów, małych studiów i wyświetlania aplikacji oświetleniowych, które produkuje regulowany snop światła z miękką krawędzią, który łatwo można zmieszać z sąsiednimi belkami dla równomiernego oświetlenia. Dostępny jest ze zmiennym kątem wiązki w zakresie 15°-54°.

[img:2]

Naświetlacz PLCYC1 MKII LED zapewni gładką i równą wiązkę światła, dzięki której można oświetlić powierzchnię o wysokości 5m z odległości zaledwie 1,2 metra. Może być umieszczony na podłodze lub podwieszony do sufitu, zwiększając możliwości zastosowania. Dodatkowe atuty to szybki wybór bieli spośród ciepłej, zimnej oraz neutralnej oraz kompaktowa i lekka konstrukcja.

[img:3]

 

Wszystkie modele z serii PL Mark II LED obsługują RDM oraz zdalną konfigurację ustawień urządzeń. Żywotność źródeł światła szacowana jest na 50 000 godzin. Nieskończony wybór kolorów z palety RGBW oraz w pełni homogenizowane mieszanie kolorów bez niepożądanych. Wszystkie podczas pracy pobierają jedynie 140 W, a możliwe do uzyskania światło jest porównywalne do tradycyjnych lamp o mocy 500 W.

Reflektory PC, Fesnel Profilowe Naświetlacze teatralne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Selecon rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Portman EVO Collection - Uwielbiany design i duża moc LED
Więcej wiadomości