Relacja z dealers` day firmy adam hall Polska

Relacja z dealers` day firmy adam hall Polska

25 września 2015, 10:20
Producent: LD Systems Cameo Palmer
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Firma Adam Hall należy do grupy firm o bardzo dynamicznym rozwoju oraz szybkiej reakcji na zapotrzebowanie rynku. Ich produkty stają się rozpoznawalne i widoczne zarówno na scenach, jak i w rozwiązaniach instalacyjnych. Przypomnijmy bowiem, że poza produkcją sprzętu nagłośnieniowego mają w swojej ofercie kompletne systemy oświetlenia scenicznego, ponadto lasery oraz akcesoria estradowe w tym m.in: casey, statywy Gravity, wzmacniacze i osprzęt dla gitarzysty.

Tak szeroka oferta wymaga szerokiej kampanii informacyjnej oraz sieci sprzedaży. W tym celu, w ubiegłym tygodniu, przedstawiciel na Polskę adam hall zorganizował pokaz nowości produktowych dla dealerów i gości specjalnych z udziałem szefa - Markusa Jahnel z Niemiec. 

[img:2]

Pokaz mozliwości najmocniejszego systemu Ld Systems Maui 44 wzbudził uwagę nie tylko zaproszonych gości, ale chyba całego Kluczborka. 

[img:3]

Showroom w siedzibie adam hall Polska w Kluczborku

[img:4]

Szeroki asortyment dla gitarzystów i techniki estradowej 

 


Pokaz nowości rozpoczęto od najnowszego “mini” systemu wyrównanego liniowo o nazwie CURV 500. Posłuchajcie
prezentacji prowadzonej przez Bolesława Bernackiego.

Ld Systems CURV 500Kolejny punkt programu to system Maui 44 oraz cała seria kolumn DDQ oraz Stinger.

Zainteresowanie wzbudził także mobilny system nagłośnienia o wdzięcznej nazwie Road Buddy 10, który jest nie tylko głośnym, jak na swoje gabaryty systemem, ale z możliwościami bezprzewodowej komunikacji (Bluetooth), a także dołączonym mikrofonem bezprzewodowym i długim czasem pracy baterii, bo aż 8 godzin. 

Ld Systems Road Buddy 10

 

Przechodząc do akcesoriów Adam Hall wprowadza na rynek Gravity - ultra lekkie statywy sceniczne oraz całą gamę mocowań. 

Statywy Gravity

 

Po zakończeniu wrażeń dźwiękowych przyszedł czas na wrażenia wizualne. Mowa o serii oświetlenia firmy Cameo. Zaprezentowano pracę wielu nowych urządzeń scenicznych, jak reflektory, ruchome głowy, reflektory PAR, oświetlenie LED jak również najnowsza serię laserów rodem z gwiezdnych wojen o nazwie IODA, LUKE, WOOKIE.

Co istotne, owa seria posiada wszystkie niezbędne certyfikaty europejskie dotyczące bezpieczeństwa. Zatem, kupując produkty Cameo, jak podkreśla producent, mamy gwarancję, że nie zostaniemy zmuszeni do zmiany oświetlenia ze względu na niespełnianie wysokich norm unijnych. 

Już niedługo w wybranych sklepach muzycznych w Polsce pojawią się także tzw. “Cameo tree” - idea jest taka, aby klient mógł przetestować wszystkie walory oświetlenia Cameo w jednym miejscu. O szczegółach będziemy informować już wkrótce.

O produktach adam hall znajdziesz więcej informacji w poniższych artykułach: 

[img:1]

 

Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Systemy liniowe Mikrofony Dynamiczne Pojemnościowe Systemy bezprzewodowe Instrumentalne Reporterskie Nagłośnienie - akcesoria Di Boxy Kable, przewody, złącza Inne Statywy Racki, casey, skrzynie transportowe Systemy przyłączeniowe Głośniki Ruchome głowy Reflektory PAR Sterowniki Efekty / Lasery Skanery Wytwornice Śniegu Zrealizowane instalacje Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led Akcesoria Splitery dmx, procesory dmx, itp.

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Palmer rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości