Tannoy Reveal 402 - Nagroda dla dbających o głos

Tannoy Reveal 402 - Nagroda dla dbających o głos

1 grudnia 2015, 00:00
Producent: Tannoy

Tych, którzy dbają o głos w miksie, TC-Helicon nagradza parą monitorów Tannoy Reveal 402.

Czym przejawia się ta dbałość? Jej wyrazem jest zakup między 01.11.2015 a 31.12.2015 procesora wokalnego TC-Helicon VoiceLive 3. To urządzenie niczym osobisty realizator dźwięku automatycznie dopasuje poziom kompresji, korekcji, ustawienia de-essera i bramki, tak żeby głos brzmiał dynamicznie, wyraźnie i przebijał się w miksie. Do tego VoiceLive 3 ma mnóstwo efektów, symulacji wzmacniaczy gitarowych i perfekcyjnie dostrojone głosy harmoniczne, dzięki czemu będzie można zabłysnąć w roli wykonawcy.


Tannoy Reveal 402

 

TC-Helicon VoiceLive 3

 


Co zrobić, żeby odebrać monitory?

Wystarczy kupić flagowy procesor TC-Helicon VoiceLive 3 u partnera handlowego Audiostacji i wysłać na e-mail [email protected] wypełniony formularz uczestnictwa w promocji wraz z kopią paragonu, na której jest widoczna data zakupu (01.11.2015–31.12.2015).

Mail musi dotrzeć do Audiostacji przed 10.01.2016 roku.

Szczegóły promocji znajdziesz tutaj.

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tannoy rozwiń listę sklepów

ØRGANEK już 17 grudnia zagra w Stodole w ramach trasy „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz