Walrus Audio Vanguard - Efekt o niespotykanych możliwościach

Walrus Audio Vanguard - Efekt o niespotykanych możliwościach

18 listopada 2015, 10:00
Producent: Walrus Audio

Vanguard zaprojektowany został do tworzenia gigantycznej ilości brzmień - od grubych, tłustych harmonii aż do symfonicznych tsunami. Za wszystko odpowiada zaawansowany system szeregowych efektów phaser - dwa, pracujące razem dla niezwykłej i niepowtarzalnej tekstury dźwięku.

Użytkownik ma do wyboru trzy tryby pracy - jeden wysyła sygnał przez 10-stopniowy phaser, drugi pozwala połączyć efekty razem. Umożliwia to generowanie klasycznych, jak i tych bardzo wyrazistych, nowoczesnych brzmień. Vanguard wyróżnia się bardzo prostą i intuicyjną obsługą. Jeżeli będziesz chciał używać jednego z wielu phaserów znajdujących się na pokładzie zwyczajnie wybierz go przy pomocy trójpozycyjnego przełącznika.

 

[img:1]

 

Efekt posiada jedno gniazdo wejściowe - jest ono typu stereo (wtedy wymagana jest praca z kablem TRS-Y), dwa wyjścia, gniazdo kontroli ekspresji oraz gniazdo Remote input, które umożliwia załączanie efektu przy pomocy zewnętrznego przełącznika, który umożliwia również zapis i odczyt preset’ów użytkownika - wymaga kabla stereo TRS. Kontrola pedałem ekspresji pozwala na zmianę dowolnych parametrów HIGH oraz LOW efektu.

Nowy efekt Walrus Audio wykonany został w solidnej, metalowej obudowie o kolorze miedzi z grafiką przedstawiającą postapokaliptyczny świat - wojna pomiędzy przeszłością a przyszłością. Efekt będzie dostępny w grudniu w cenie 348 Euro (około 1.480 zł).

 

Specyfikacja techniczna:

 
  • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 14.3 x 9.2 x 3.8 cm
  • Zasilanie: 9V DC (150 mA minimum)

 

Efekty Multiefekty gitarowe

Gdzie kupić?

Walrus Audio Walrus Audio walrusaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

FACE

adres:
Hoek 76 - unit 301 2850 Boom, Belgia

Sklepy muzyczne > Walrus Audio rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz