Iron Cobra 900 i Speed Cobra 910 - nowe stopy od TAMA

30 września 2016, 12:00
więcej info: Meinl Distribution Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

TAMA zaprezentowała nowe wersje znanych i cenionych modeli stóp perkusyjnych z serii Iron Cobra. Przedstawiamy Wam nowe twarze modeli Iron Cobra 900 i Speed Cobra 910 wyposażonych w wiele nowych rozwiązań konstrukcyjnych, m.in. nowy kształt bijaków.

Od ponad 20 lat stopy Tamy tworzone są w oparciu o trzy główne zasady: wygodę użytkowania, stabilność i możliwość regulacji. Dlatego też Cobry należą do grona najbardziej cenionych stóp perkusyjnych na rynku. Modele zaprezentowane w 2010 roku były tworzone z myślą o większym wyspecjalizowaniu i przeznaczone dla bębniarzy potrzebujących mocnego, agresywnego uderzenia, ale i błyskawicznej szybkości gry. Teraz nadszedł czas na kolejny krok.

 
[img:1]

TAMA Iron Cobra HP900PWN

 

TAMA zaprezentowała osiem nowych modeli z serii Iron Cobra 900 i Speed Cobra 910. Zastosowano w nich szereg nowych rozwiązań: bijaki Power Strike i Akku Strike zapewniają potężniejsze uderzenie oraz płynniejsze reakcje bez efektu opóźnienia, napinacz sprężyny Swivel Spring Tight zapewnia swobodniejszą pracę pedału i zwiększa komfort gry, natomiast trzyczęściowy zawias Hinge Guard Block zwiększa ogólną wytrzymałość stopy.

Szersza platforma oraz rama to gwarancja większej stabilności, a clamp Para Clamp II Pro wyposażony dodatkowo w gumę, to lepsze przyleganie stopy do obręczy centrali bez zarysowywań. Nowe modele Iron Cobra wyposażono również w znany ze Speed Cobry design LiteSprocket, który umożliwi lżejszą i gładszą pracę instrumentu. Wszystkie nowe modele sprzedawane są wraz z twardym futerałem.

 
[img:2]

TAMA Speed Cobra HP910LWN

 

Iron Cobra

 
  • HP900PN - Power Glide Single Pedal
  • HP900PWN - Power Glide Twin Pedal
  • HP900PWLN - Power Glide Twin Pedal Left-footed
  • HP900RN - Rolling Glide Single Pedal
  • HP900RWN - Rolling Glide Twin Pedal

 

[img:3]

TAMA Iron Cobra HP900PN

 

Speed Cobra

 
  • HP910LN - Speed Cobra Single Pedal
  • HP910LWN - Speed Cobra Twin Pedal
  • HP910LWLN - Speed Cobra Twin Pedal Left-footed

 

[img:4]

TAMA Speed Cobra HP910LN

 

[img:5]

 

 

Stopy Hardware

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Tama rozwiń listę sklepów

Perkusja

DW celebruje 20 rocznicę powstania PDP
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz