NAMM2016: Paiste Monad 22 Dry Heavy Ride

NAMM2016: Paiste Monad 22 Dry Heavy Ride

28 stycznia 2016, 13:50
Producent: Paiste

Ride «Monad» 22" Dry Heavy Ride został stworzony we współpracy z Danny'em Carey'em, który znany jest ze swojego charakterystycznego, można rzecz metafizycznego podejścia do sztuki gry na perkusji.

Niezwykły styl gry łączący polirytmiczne figury oraz zaawansowane zmiany metrum jest sygnaturą brzmienia kultowego zespołu, który na swoim koncie ma już nagrodę Grammy.

Nowy model oparty jest na tradycyjnym Signature Dry Heavy Ride, którego Danny używał od wczesnych lat 90. W jego reedycji całość pokryta jest w przezroczystym fiolecie, który nakładany jest w oryginalnym dla firmy Paiste procesie ColorSound.

«Monad» 22" Dry Heavy Ride charakteryzuje się potężnym brzmieniem w połączeniu z idealnym uwydatnieniem delikatnych uderzeń. Na talerzu znajdują się także trzy, wybrane przez Danny'ego symbole metafizyczne.

Seria signature tworzona jest całkowicie ręcznie w Szwajcarii przy wykorzystaniu metod niezmiennych od ponad pół wieku.

[img:1]

Talerze Ride

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Paiste rozwiń listę sklepów

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz