NAMM2016: Roland wkracza na rynek akcesoriów dla muzyków

NAMM2016: Roland wkracza na rynek akcesoriów dla muzyków

24 lutego 2016, 10:00
Producent: Roland

Podczas targów NAMM 2016 firma Roland zaprezentowała nową serię akcesoriów dla muzyków, w której skład wchodzi ponad 100 różnych produktów, takich jak m.in. kable audio/MIDI, statywy do keyboardów oraz różnorakie torby ochronne.

Gold Series to rodzina jakościowych przewodów instrumentalnych i mikrofonowych o bardzo niskiej pojemności elektrycznej, zapewniającej płynny przepływ sygnału. Przewody posiadają złocone końcówki Neutrik z zewnątrz pokryte miękkim plastikiem. Kable będą oferowane w wersjach o długości 30 cm oraz 1, 1.5, 3, 4.5 i 7.5 metra.

 

[img:4]

 

Kolejną nowością są przystępne cenowo przewody instrumentalne Black Series, posiadające bardziej tradycyjne metalowe styki i wytrzymałą osłonę. W serii Black znaleźliśmy też kable MIDI wyposażone w coraz rzadziej spotykane, uniwersalne złącza umożliwiające podłączanie ich do starszego sprzętu.

Pokazano również przewody przeznaczone do wszystkich innych zastosowań, takich jak rejestracja, połączenie ze sprzętem komputerowym, DJ czy aplikacjami video.

 

[img:2]

 

Na targach NAMM Roland zaprezentował także wysokiej jakości pokrowce na instrumenty klawiszowe Gold Series, wyścielone w środku miękkim pluszem. Pokrowce są wzmocnione od wewnątrz solidnym PCW. Mniejsze modele, na instrumenty 48- i 61-klawiszowe, posiadają plecakowe szelki. W przypadku większych modeli zainstalowano kółka ułatwiające transport.

Na stoisku producenta znaleźliśmy również łatwe w rozłożeniu statywy pod instrumenty klawiszowe czy statywy na laptopa pomocne na przykład DJ'om. Statywy są sprzedawane w kartonowych pudełkach przydatnych dla sklepów muzycznych i samych klientów.

 

[img:3]

 

Wraz ze startem produkcji serii akcesoriów mamy wielką okazję do udoskonalenia i rozszerzenia naszej działalności. Nasza firma od zawsze kojarzona jest z najwyższą możliwą jakością i niezwykłymi innowacjami. Chcemy więc, aby najnowsze produkty również były w ten sposób odbierane przez klientów.

Niko Spanos - Dyrektor marketingu globalnego Roland Accesories Divison

 

Zobacz wszystkie nowości Roland:

[img:1]

 

Akcesoria do instr. klawiszowych Futerały, casey, pokrowce Statywy i akcesoria Nagłośnienie - akcesoria Kable, przewody, złącza Statywy Akcesoria gitarowe Kable, przewody

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Studio

Arturia FX Collection 5 - Ulepszaj, przekształcaj, twórz!
Więcej wiadomości