Ditto X4, BonaFide i SpectraComp - Gitarowy czad od TC Electronic!

Ditto X4, BonaFide i SpectraComp - Gitarowy czad od TC Electronic!

19 lutego 2016, 13:00
Producent: TC Electronic
Dystrybucja: SoundTrade

Looper Ditto X4, bufor BonaFide i wielopasmowy kompresor SpectraComp - to trzy gitarowe nowości od TC Electronic, którym mieliśmy okazję przyjrzeć się podczas styczniowych targów NAMM Show w USA.

 

Ditto X4 Looper

Ditto X4 Looper to flagowy model loopera TC Electronic, który łączy w sobie wszystkie cechy dotychczasowych Ditto i Ditto X2, uzupełniając je o mnóstwo nowych funkcji. Dzięki prostej obsłudze połączonej z zestawem innowacyjnych rozwiązań, takich jak dwie niezależnie załączane pętle, siedem efektów, wyciszanie loopów oraz synchronizacja i sterowanie z poziomu DAW poprzez MIDI, Ditto X4 Looper stanie się Waszym podstawowym narzędziem do tworzenia muzycznych arcydzieł.

Cena: około $249 (980 zł)

 

[img:1]

 

BonaFide Buffer

BonaFide posiada wszystko, co posiadać powinien dobry bufor gitarowy - solidną rezystancję wejścia oraz wyjścia, transparentne brzmienie, a także kompaktowy design. Firma TC znana jest również z używania w swoich urządzeniach nietypowych rozwiązań, więc także i tu producent dodał coś charakterystycznego - inteligentny Power Failure System, który automatycznie przełączy efekt w tryb true bypass w przypadku wykrycia odcięcia zasilania.

Cena: około $69 (270 zł)

 

[img:2]

 

SpectraComp Bass Compressor

Niech Was nie zwiedzie niewielki rozmiar najnowszego SpectraComp Bass Compressora. Ten niezwykle kompaktowy i intuicyjny w obsłudze wielopasmowy kompresor został stworzony, by wydobyć z Waszych basów wszystko, co najlepsze z zachowaniem wysokiej prezencji i dynamiki w niskich rejestrach - i to w najbardziej przejrzysty, muzyczny sposób jaki kiedykolwiek usłyszycie. Podobnie jak wiele innych kostek od TC Electronic, SpectraComp wspiera technologię TonePrint.

Cena: około $99 (390 zł)

 

[img:3]

 

Efekty Multiefekty gitarowe Kostki podłogowe Pozostałe efekty

Gdzie kupić?

TC Electronic TC Electronic www.tcelectronic.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC Electronic rozwiń listę sklepów

Gitara

Cudne gitary Alvareza, w tym nowa Lureate [NAMM 2024]
Więcej wiadomości