ISE2016: Pulpity systemowe i systemy wideokonferencyjne HD od ITC Audio

ISE2016: Pulpity systemowe i systemy wideokonferencyjne HD od ITC Audio

11 marca 2016, 11:00
Producent: ITC Audio

https://www.infomusic.pl/img/autorzy/MC4xODEzMDYwMCAxMzkxMDc5ODYw.jpgITC Audio, marka chińskiej firmy Guangzhou Baolun Electronics Limited, to wiodący producent szerokiej gamy specjalistycznego sprzętu elektroakustycznego: systemów konferencyjnych i wideokonferencyjnych, sieciowych systemów PA i DSO oraz licznych rozwiązań komunikacyjnych i audiowizualnych, eksportowanych do ponad 70 krajów na całym świecie.

Wyłącznym polskim dystrybutorem ITC Audio jest firma AVISmedia, która nawiązała owocną i bliską współpracę z chińskim producentem z uwagi na bardzo wysoką jakość i różnorodność ich oferty. Na targach ISE 2016, ITC zaprezentował szereg nowych rozwiązań, w tym pulpity systemowe IP T-7802 i systemy wideokonferencyjne HD serii TV.

 

[img:1]

[img:3]

 

78 Series to nowe sieciowe systemy interkomowe wykorzystujące chmurowy model komunikacji, bazujące na sieciach LAN/WAN. Wykorzystanie chmurowych serwerów Luna zapewnia wysoką stabilność, bezpieczeństwo i niezawodną, ciągłą pracę.

Prezentowany pulpit systemowy T-7802 wyposażony jest w ekran dotykowy 4.3" oferujący przejrzysty graficzny interfejs i prostą obsługę, zintegrowany mikrofon kierunkowy oraz głośnik pełnopasmowy, a także szereg wejść i wyjść sygnału. Urządzenia te mogą być wykorzystane do stworzenia systemu interkomowego lub rozproszonego systemu konferencyjnego; gniazda USB i TF mogą być wykorzystane do otwarzania dźwięku, transmitowanego do wielu rozproszonych terminali.

 

[img:2]

[img:4]

 

Seria TV to rozbudowane systemy wideokonferencyjne bazujące na komunikacji chmurowej, przeznaczone do wymagających aplikacji rządowych i komercyjnych. W skład systemów wchodzą jednostki główne TV-60MCU, terminale wideokonferencyjne TV-1080P-60HT oraz kamery, m.in. TV-612HC i pulpity mikrofonowe, m.in TV-61R. Zapewniają one niezawodną komunikację z wykorzystaniem obrazu HD (1080p), niezależnie od położenia geograficznego indywidualnych uczestników.

Technologia chmurowa pozwala na wykorzystanie różnych metod łączenia jednostek MCU dla usprawnionej komunikacji, udostępniania danych i niezawodnej pracy systemu nawet w przypadku awarii którejś z jednostek.

 

[img:5]

[img:6]

 

Przy jednoczesnej wysokiej jakości dźwięku i obrazu, systemy te mają bardzo niskie wymagania co do przepustowości sieci: dla transmisji 1080p/60 wystarczy łącze o przepustowości 2 Mbps, dla 1080p/30: 1 Mbps, zaś dla 720p: 512 Kbps.

Co więcej, systemy te oferują wysoki stopień adaptacyjności przy przyłączeniu do istniejących sieci, a także wszechstronne możliwości rozbudowy o dodatkowe urządzenia i funkcje, co przy eleganckiej konstrukcji i prostej obsłudze terminali czyni je bardzo atrakcyjnymi dla najbardziej wymagających aplikacji konferencyjnych.

 

Zdjęcia ze stoiska ITC Audio:

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:13]

[img:14]

[img:15]

[img:16]

 
więcej: www.itc-pa.pl
Video i kamery Kamery Systemy konferencyjne Jednostki centralne Mikrofony, pulpity mikrofonowe

Gdzie kupić?

ITC Audio

Dystrybucja w Polsce:

AVISmedia Sp. z o.o.

adres:
ul. Żeromskiego 10 64-200 Wolsztyn

Sklepy muzyczne > ITC Audio rozwiń listę sklepów

Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości