Nowy rodzaj przełącznika w kablach serii AG

Nowy rodzaj przełącznika w kablach serii AG

17 marca 2016, 12:00
Producent: D'Addario

Firma D'Addario informuje, że kable serii AG wyposażone w zintegrowany przełącznik wyciszania, który zapobiega głośnym trzaskom i piskom podczas odłączania instrumentu, przeszły drobną modyfikację.

Ze względu na opinie konsumentów niedawno dokonano zmiany w ich projekcie. Postanowiono zmienić przełącznik z zatrzaskiem typu ON-OFF na tzw. "momentary switch" czyli przełącznik do chwilowego rozłączania sygnału; dźwięk jest już tylko wyciszony w momencie gdy palcem przytrzymujemy wciśnięty przycisk.

Ma to zapobiegać przypadkowemu rozłączaniu sygnału podczas grania. Ta modyfikacja występuje już w niektórych modelach z dotychczasowymi wtykami, ale już z nowym rodzajem przełącznika "momentary" (np. kable PW-AG-10 - długości 3 metry) , konsekwentnie będzie wprowadzana we wszystkich kablach serii AG wraz z pojawianiem się przemodelowanego wtyku.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

Kable, przewody

Gdzie kupić?

D'Addario D'Addario www.daddario.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > D'Addario rozwiń listę sklepów

Gitara

Dobra jakość za dobrą cenę? Poznaj nową markę gitar ARROW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz