Jest już nowy Blocs Wave dla iOS

Jest już nowy Blocs Wave dla iOS

27 marca 2016, 12:00
Producent: Blocs

Nowa marka Focusrite Novation opublikowała muzyczną aplikację na urządzenia mobilne.

Blokcs Wave dla iOS jest muzyczną aplikacją stworzoną po to, by inspirować nowe pomysły. Rozwinięta przez Focusrite Novation nowa marka - Blocs Wave pozwala łączyć profesjonalne brzmienia z szerokiego wachlarza gatunkowego, ulepszać dźwięki poprzez wpływanie na przebieg fali za pomocą dotyku, nagrywać własny głos lub instrumenty (poprzez Audiobus), a wszystko po to, by dosłownie w minutę powołać do życia nowe idee muzyczne.

Wyposażona w możliwość rozciągania próbek w czasie rzeczywistym, aplikacja w swojej istocie pozwala szybko poruszać się między różnymi kombinacjami tak, by dopracować idealny groove czy też koncept muzyczny. Gotowy projekt można później wyeksportować w celu dalszej edycji w ulubionym programie zewnętrznym.

Aplikacja zaprojektowana na iPhone’y i iPad’y pozwala łączyć osiem brzmień jednocześnie. Wersja podstawowa (w cenie: £3.99/$4.99) zawiera sześć paczek brzmień składających się z około trzystu loop’ów z możliwością dokupienia dwunastu dodatkowych paczek, a producent przewiduje dostępność następnych w przyszłości.

Zaawansowane funkcje rozciągania próbek w czasie rzeczywistym pozwalają na dostosowanie tempa, notacji, rejestrację w trybie niskiej latencji, importowanie oraz eksportowanie z AudioCopy, AudioShare, Mail, nagrywanie i odsłuch z użyciem interfejsów audio USB, wsparcie dla Audiobus i iPad Pro.

więcej: blocs.cc
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample IOS

Gdzie kupić?

Blocs

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Blocs rozwiń listę sklepów

Studio

DirectOut i RME znów łączą siły
Więcej wiadomości