Zespół Audiofeels wybrał system Midas Pro2c z modułem DL155

Zespół Audiofeels wybrał system Midas Pro2c z modułem DL155

30 marca 2016, 11:00
Producent: MIDAS
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Zespół Audiofeels i jego realizator dźwięku - Grzegorz Wełna po wielu próbach i testach - zdecydowali się na zakup systemu Midas Pro2c wraz z konwerterem Dante DN9650 oraz modułem Midas DL155.

Skąd taki pomysł? Podstawowym kryterium przy doborze systemu był... moduł I/O.
Zespół zainwestował jakiś czas temu w system mikrofonów bezprzewodowych bardzo wysokiej klasy, którego odbiornik to urządzenie ośmiokanałowe - ze wszystkimi wyjściami w formacie AES/EBU. Stąd poszukiwano rozwiązania z minimum 8 wejściami w standardzie AES/EBU. Doskonałym rozwiązaniem tego zagadnienia okazał się moduł DL155 posiadający m.in. właśnie 8 wejść AES/EBU.

 

[img:1]

 

Następnie należało sprząc konsoletę z systemem ProTools oraz Waves Multirack, w którym realizowane są m.in. przetwarzanie wszystkich kanałów efektowych czy synteza (konwerter DN9650 z karta Dante). Potem już "tylko" wykonanie synchronizacji automatyki konsolety z oprogramowaniem QLab sterującym odgórnie wszystkimi urządzeniami (konsoleta, ProTools, Multirack, oświetlenie)...

 

[img:3]

 
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Pro Audio

Nowy monitor Smart Active fińskiego producenta
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz