D'Angelico z polskimi akcentami !

D'Angelico z polskimi akcentami !

15 kwietnia 2016, 10:17
Producent: D'Angelico

Targi MusikMesse to przede wszystkim okazja do zapoznania się z nowościami producentów sprzętu muzycznego. Nie możemy zapominać, że to także miejsce związane z muzyką i muzykami, występującymi na scenach różnych wystawców. W tym roku była dość szczególna okazja do posłuchania polskich akcentów muzycznych na stoisku producenta gitar D'Angelico. Kto był doskonale wie, że polski team w składzie Krzysztof Błaś oraz Michał Kowalonek - dał radę!

Stoisko podzielono na kilka stref, na których można było poszaleć z efektami Walrus Audio, powyginać niezwykle stabilne i wielozadaniowe statywy Triad Orbit, wybrać dla siebie najlepiej dopasowaną "podłogę" PedalTrain. D'Angelico to firma pasjonatów i ludzi bardzo blisko współpracujących z muzykami. W tym roku przygotowali scenę, na której co pół godziny odbywały się koncerty, zarówno znanych muzyków z różnych stron świata, jak i wkraczających na scenę młodych talentów. Cieszy nas fakt, że mogliśmy kibicować fantastycznym muzykom z Polski, którzy dołączyli do grona endorserów marki D'Angelico. 

Krzysztof Błaś i Michał Kowalonek endorserami gitar D'Angelico

 

Krzysztof Błaś i Michał Kowalonek (Myslovitz, Snowman) zostali endorserami legendarnych gitar D'Angelico. Instrumenty te to absolutna legenda wśród gitar hollowbody, a założyciel firmy - John D'Angelico uważany jest za jednego z najlepszych lutników wszech czasów i pioniera tego typu konstrukcji. Po wielu latach przerwy firma powróciła na rynek, na nowo zjednując sobie zagorzałych fanów gitarowego brzmienia.

Ponad 30 minutowy występ polskiej drużyny wzbudził zainteresowanie wielu odwiedzających, jak i samego Steve Pisani - współwłaściciela firmy D'Angelico. Tuż po koncercie poszła w świat informacja, że Krzysztof i Michał oficjalnie będą reprezentowali D'Angelico w Polsce.   

Już niedługo pokażmy video relację z koncertu abyście sami przekonali się, że "Polak daje radę!". Jak się okazuje nie było to jednak przypadkowe spotkanie - Krzysztof i Michał przygotowują właśnie wspólny materiał, który już niedługo będzie można usłyszeć w wersji koncertowej w wielu miejscach Polski!

Krzysztof Błaś wybrał model EX-DH, a Michał Kowalonek EX-SS.

 

Galeria zdjęć ze stoiska dystrybutora FACE:

[img:1]

[img:2]

[img:4]

[img:3]

[img:6]

[img:7]

 

 

 

 

Gitary Elektryczne Klasyczne Akustyczne Elektroakustyczne Basowe Pozostałe instr. strunowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > D'Angelico rozwiń listę sklepów

Gitara

Ruf Guitars - Wiatr innowacji wprost z Polski!
Więcej wiadomości