Prolight+Sound 2016: Odwiedziliśmy stanowisko JTS

Prolight+Sound 2016: Odwiedziliśmy stanowisko JTS

22 kwietnia 2016, 13:00
Producent: JTS

Firma Monacor Polska, członek koncernu Monacor International GmbH, została wyłącznym krajowym dystrybutorem tajwańskiej marki JTS (Just True Sound). Jest to działający od 32 lat producent systemów bezprzewodowych oraz mikrofonów przewodowych do licznych aplikacji, w tym również specjalistycznych mikrofonów instrumentalnych.

Firma w swojej ofercie posiada wyszczególnione działy mikrofonów do muzyki rockowej, klasycznej czy orientalnej, jak dedykowany zbiór rozwiązań instalacyjnych i konferencyjnych.

Na stoisku grupy Monacor na PL+S'16 odnaleźliśmy odrębny sektor przeznaczony dla produktów JTS. Pośród licznych wystawionych tam mikrofonów przewodowych (serie JS, NX, CX czy SX), konferencyjnych (serie GM i ST) i wielu rozwiązań bezprzewodowych prezentowano tam nowe systemy bezprzewodowe UF-20, szerokopasmowe, wieloczęstotliwościowe systemy UHF PLL True Diversity z licznymi zaawansowanymi funkcjami i nową technologią Remoset drugiej generacji.

UF-20 prezentują sobą dosyć imponujące parametry: są to systemy UHF True Diversity, umożliwiające pracę na odległościach sięgających 200-480 metrów i oferujące wybór maksymalnie 3000 częstotliwości w przedziale 60 – 75 MHz. Urządzenie daje dostęp do 15 uprzednio skonfigurowanych grup po 63 kanały każda oraz do 6 grup skonfigurowanych przez użytkownika, po 64 kanały każda. Systemy posiadają funkcję skanowania przestrzennego Free Space Scan i nowe obwody JTS LCX minimalizujące niepożądany hałas; dla uproszczenia instalacji większych systemów, wyjścia zasilające i antenowe odbiorników można łączyć kaskadowo, zaś w ręcznych nadajnikach mikrofonowych istnieje możliwość wymiany kapsuły.

Jednak jedna z najważniejszych innowacji to zaimplementowana tu technologia Remoset w drugiej generacji. Bazuje ona na generacji pierwszej, umożliwiającej automatyczny, zdalny transfer zmian częstotliwości z odbiornika do nadajnika poprzez wciśnięcie jednego przycisku. Od teraz zaś, ten sam przycisk pozwala na przesył informacji o częstotliwości, sile sygnału RF, wzmocnieniu, korekcji barwy, ustawieniach filtra dolnozaporowego czy skonfigurowanych przez użytkownika nazw na odległość maksymalnie 10 metrów.

Systemy UF-20 to nowoczesne urządzenia, które powinny zainteresować polskich profesjonalistów. To samo można powiedzieć o całej ofercie JTS, której krótką prezentację możecie zobaczyć w naszej video relacji z ich stoiska na PL+S'16.

Przeczytaj TEST zestawu JTS UF-20

[img:1]

Mikrofony Systemy bezprzewodowe

Gdzie kupić?

JTS

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09.00- 17.00

adres:
ul. Stanisławowska 30 54-611 Wrocław

Sklepy muzyczne > JTS rozwiń listę sklepów

Adaptacyjne zestawy głośnikowe EAW AC6 na NAMM Show 2022
Więcej wiadomości