Apart Audio REVAMP2150 - Wzmacniacz cyfrowy z możliwością mostkowania

Apart Audio REVAMP2150 - Wzmacniacz cyfrowy z możliwością mostkowania

3 maja 2016, 00:00
Producent: Apart Audio

Nowy REVAMP2150 to cyfrowy wzmacniacz zaprojektowany do użytku profesjonalnego dysponujący mocą dynamiczną 2 x 165W @ 4Ω, z możliwością łatwego mostkowania w celu uzyskania wzmacniacza 1 x 330W @ 8Ω, który może sprawdzić się w wielu zastosowaniach.

Wzmacniacz pracuje w klasie D, jest chłodzony konwekcyjnie - bez udziału wentylatorów, co gwarantuje cichą pracę i zapobiega zasysaniu kurzu do wnętrza urządzenia. Urządzenie gwarantuje długotrwałą i bezpieczną pracę dzięki wielu wbudowanym zabezpieczeniom - chroni zarówno końcówki mocy wzmacniacza, jak i podłączone do niego zestawy głośnikowe (przed przegrzaniem, prądem stałym DC, zbyt wysokim napięciem zasilania, zbyt wysokim poziomem sygnału wejściowego).
Podczas regulacji poziomu sygnału wejściowego bardzo pomocny jest wskaźnik umieszczony z tyłu obudowy w postaci diody LED.

 

[img:1]

 

REVAMP2150 pozwala na podłączenie różnych typów sygnału: zbalansowanych i niezbalansowanych na złączach RCA oraz Euroblock, przesłanie sygnału do kolejnego urządzenia (RCA). Wyjścia głośnikowe są zrealizowane na złączach EuroBlock.

Wzmacniacz ma galwanicznie odseparowany wyjściowy transformator toroidalny, co uwalnia go od wpływu zewnętrznych zniekształceń. Świetny projekt i wysokiej jakości komponenty zamknięte w zgrabnej i solidnej, pozbawionej zewnętrznych regulatorów obudowie sprawiają, że REVAMP 2150 jest wyjątkowym urządzeniem wśród obecnych na rynku wzmacniaczy przeznaczonych do małych i średniej wielkości instalacji.

 

[img:2]

 

Wejścia:

 
  • 2 niezbalansowane na złączach RCA z możliwością linkowania
  • 2 zbalansowane na EuroBlock
  • Regulatory poziomu dla każdego sygnału wejściowego
  • Możliwość indywidualnego wyciszenia kanału za pomocą przycisku oraz diody LED wskazujące statusy przesterowania sygnału wejściowego z przodu i z tyłu urządzenia

 

Wyjścia:

 
  • Moc dynamiczna: 2 x 165W @ 4Ω
  • 1 x 330W @ 8Ω (w mostku)
  • Wyjścia głośnikowe złącza EuroBlock

 

Nagłośnienie instalacyjne Miksery i wzmacniacze 100V

Gdzie kupić?

Apart Audio Apart Audio www.apart-audio.pl

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Apart Audio rozwiń listę sklepów

Największy system nagłośnienia Meyer Sound Constellation w USA.
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz