Cordial: Hybrydowy kabel do przesyłu sygnału oraz zasilania

Cordial: Hybrydowy kabel do przesyłu sygnału oraz zasilania

12 maja 2016, 10:00
Producent: Cordial

Nowy kabel Cordial pozwala na daleki przesył prądu oraz sygnału o paśmie do 1000 MHz. Spadające ceny oraz rosnące zapotrzebowanie na większe pasma przenoszenia z pewnością spowoduje popularyzację sieci 10 Gbit dla zastosowań koncertowych.

Już dzisiaj sieci audio kompatybilne z IP, takie jak Ravenna i Dante, transmitują 500 lub więcej kanałów audio poprzez Gigabit Ethernet. Jeśli dodamy do tego inne typy danych jak Internet, sieci zarządzające i nieskompresowane wideo HD, zdecydowanie trzeba się zastanowić nad użyciem sieci 10Gbit w których pasma dochodzą do 1000 MHz. Nawet w takiej sytuacji sensowne jest użycie dwóch fizycznie oddzielonych kabli do połączeń sieciowych lub użycie drugiej linii do podwojenia przepustowości sieci szkieletowej.

 

[img:1]

 

Dzięki tym założeniom nowe kable hybrydowe Cordiala to z pewnością rozwiązanie przyszłościowe. Model CE 2 P posiada przewody zasilające o przekroju 2.5 mm2, a także dwa kable CCAT 7A Long-Run, co czyni go doskonałym kablem stworzonym na długie dystanse. Natomiast model CE 2DP posiada dodatkowo kabel spełniający standardy DMX/AES/EBU o przewodach 2x 0.22mm2 oraz impedancji 110 Ohm.

 

Instalacje - akcesoria Kable, przewody, wtyki

Gdzie kupić?

Cordial Cordial www.cordial.eu

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cordial rozwiń listę sklepów

Exaplay – nowy programowy media player od Vioso
Więcej wiadomości