Audio-Technica prezentuje system bezprzewodowy AT-ONE

Audio-Technica prezentuje system bezprzewodowy AT-ONE

25 maja 2016, 11:00
Producent: Audio-Technica
Dystrybucja: Musikmesse Frankfurt

https://www.infomusic.pl/img/autorzy/MC4xODEzMDYwMCAxMzkxMDc5ODYw.jpgSłynąca z produkcji świetnych mikrofonów Audio - Technica zaprezentowała na PL+S'16 atrakcyjny pod względem stosunku ceny do jakości system bezprzewodowy AT-ONE.

System AT-ONE to "budżetowe rozwiązanie w niebudżetowym wykonaniu". Ten charakteryzujący się solidną konstrukcją i maksymalną łatwością obsługi system UHF przeznaczony jest do użytku estradowego - według producenta ma on być prostym i niezawodnym towarzyszem dla artystów scenicznych.

 

[img:1]

 

Pracujący w trybie True Diversity składa się z odbiornika ATW-R1F oraz dwóch rodzajów nadajników: paskowego ATW-T1F i ręcznego ATW-T3F. Ten ostatni wyposażono w kapsułę pojemnościową, a przy tym skonstruowano go tak, by zminimalizować wpływ związanych z użytkowaniem hałasów mechanicznych.

Dostępne dla systemu częstotliwości podzielone są na dwie grupy (824 - 831 MHz, 863 - 865 MHz) po cztery kanały każda. Poza odbiornikami i nadajnikami, w skład systemu wchodzą też: kompaktowy i wytrzymały case oraz zestaw do montażu odbiornika w racku.

 

[img:6]

[img:4]

[img:5]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

 
Mikrofony Dynamiczne Pozostałe

Gdzie kupić?

Audio-Technica Audio-Technica www.audio-technica.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Audio-Technica rozwiń listę sklepów

Clear-Com: jeden z największych speców od systemów interkomowych
Więcej wiadomości