Sennheiser na targach High-End 2016

23 maja 2016, 12:00
więcej info: Aplauz Sp. z o.o Aplauz Sp. z o.o tel: +48 (22) 751 42 39 www.aplauzaudio.pl

Firma SENHEISER była oczywiście obecna na targach High-End w Monachium. Charakterystyczne błękitne stoisko było dość łatwo odnaleźć w pierwszej hali za sprawą pomieszczenia, w którym prezentowany był zestaw słuchawkowy ORPHEUS, ale wnikliwe audiofilskie oko i ucho zapewne dostrzegło tam kilka innych, równie ciekawych produktów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze stoiska firmy Sennheiser na wystawie High-End w Monachium. Naszym przewodnikiem po ekspozycji był Manuel Ricke opiekujący się produktami firmy Sennheiser. 

 

 

Stoisko słuchawkowego lidera to jedna z bardziej okazałych wystawowych prezentacji na wystawie High-End. Oprócz flagowego modelu Orpheus można tam było zobaczyć całą ofertę niemieckiego giganta. 

 

[img:1]

Sennheiser od pewnego czasu współpracuje z firmą APOGEE.  Efektem tej współpracy jest APOGEE GROOVE - przenośny DACi preamp słuchawkowy z dedykacją do urządzeń MAC i PC.

[img:2]

[img:3]

[img:4]

Słuchawki zamknięte HD630

[img:5]

Dokanałowe słuchawki IE800. Dzięki wielu zaletom uchodzą za flagowy model Sennheiser 

[img:6]

Na zdjęciu poniżej prezentacja zestawów słuchawkowych Sennheiser:
(od lewej) dokanałowe IE800, bezprzewodowe RS195 oraz zamknięte HD630

[img:7]

[img:8] 

Słuchawki profesjonalne Słuchawki Słuchawki DJ Słuchawki studyjne Słuchawki monitorowe Słuchawki konsumenckie High End Kompaktowe do muzyki Do sportu Do telewizji Do internetu

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

NAMM'20: KSL-SUB - nowy subwoofer od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz