KORG MICROKORG

KORG MICROKORG

11 stycznia 2007, 16:25
Producent: KORG
MicroKorg to najnowszy produkt w ofercie KORGA, będący połączeniem syntezatora z modelowaniem analogowym i 8-pasmowego wokodera. Instrument ma 37-klawiszową, czułą na szybkość nacisku klawiaturę z małymi klawiszami, a blok syntezy oparto na modelu MS-2000.
 
Każdy z dwóch oscylatorów instrumentu generuje blisko osiemdziesiąt rodzajów przebiegów, począwszy od najprostszych, jak trójkąt, sinus czy prostokąt, aż po bardziej złożone. Instrument posiada też 64 fale DWGS, pochodzące z klasycznego syntezatora DW8000, dzięki czemu będzie możliwość uzyskania dźwięków imitujących instrumenty takie jak piano, dzwonki czy gitara. Filtry mogą pracować w czterech trybach, wszystkie z uwzględnieniem reznonasu. W modulacji dźwięku udział biorą dwa generatory obwiedni ADSR, dwa synchronizowane z MIDI generatory przebiegów wolnozmiennych, a przypisywaniem ich do poszczególnych elementów syntezy zawiaduje wirtualna krosownica.

Instrument wyposażony jest w 128 brzmień fabrycznych, ma pięć regulatorów działających w czasie rzeczywistym i może pracować jako kompaktowy sterownik MIDI (jest zasilany z baterii). W wyposażeniu standardowym znajduje się również mikrofon pojemnościowy na "szyjce" pozwalający na generowanie dźwięków w oparciu o dźwięki zewnętrzne (np. głos ludzki) i moduł wokodera. MicroKorg stanowić może idealne uzupełnienie instrumentarium studia nagraniowego, źródło nowych pomysłów muzycznych, doskonałe narzędzie wsparcia w trakcie koncertów "na żywo", cool gadżet dla DJ'ów, a dzięki zasilaniu z baterii i kompaktowym wymiarom - podręczny kompozytor.


DANE TECHNICZNE

Klawiatura: 37-klawiszy mini, czuła na dynamikę gry
Synteza: Analog Modeling Syntesis System
Polifonia: 4 / Multitimbral: 2
Źródła dźwięku: 2 generatory + generator szumu, filtr z 4 trybami pracy
EG x 2, LFO x 2, Virtual Patch x 4
8-kanałowy wokoder
128 programów brzmieniowych
Efekty: 3 x modulacyjne, 3 x pogłosowe, korektor
Arpeggiator: 6 rodzajów
Wejścia: AUDIO IN 1 i 2; przełącznik poziomu
Wyjścia: L/MONO, R, słuchawkowe
MIDI: IN, OUT, THRU
Wyświetlacz: 3-znakowy LED
Zasilanie: zasilacz DC 9V lub 6 baterii alkalicznych AA
Wymiary: 524 x 232 x 70 mm
Waga: 2,2 kg
Akcesoria: zasilacz DC 9V 600 mA, mikrofon pojemnościowy

[img:1]
Syntezatory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Mega Music

adres:
ul. Leśna 15 81-876 Sopot

Sklepy muzyczne > KORG rozwiń listę sklepów

Studio

A131 & A133 - Nowe mikrofony studyjne od Audix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz