Nowa dostawa strun Savarez już w sklepach

Nowa dostawa strun Savarez już w sklepach

25 maja 2016, 09:00
Producent: Savarez
Dystrybucja: Music Info

Spośród wszystkich firm, francuski Savarez produkuje najszerszą gamę strun do gitary klasycznej. Daje to muzykom bezprecedensowy komfort możliwości dobrania kompletu strun odpowiadających ich stylowi i technice gry, a równocześnie dopasowanych do właściwości posiadanego instrumentu. 

Tak niezwykle rozległa oferta jest owocem ponad 220-letniej tradycji w uwieńczonych sukcesem poszukiwaniach coraz to doskonalszych materiałów do produkcji strun o różnych właściwościach mechanicznych i akustycznych oraz wynalezieniu i opanowaniu unikalnych technologii przetwarzania tych surowców tak, aby produkt finalny zaspokajał oczekiwania najbardziej wymagających instrumentalistów.

 

Alliance 540R Ref. 520B
Ref. 520RH / Set with polished basses Alliance 540ARJ

 

Poszczególne zestawy można podzielić na trzy zasadnicze grupy:

 
  • Strun popularnych, dla muzyków nie zajmujących się graniem na instrumencie zawodowo;
  • Zestawów z tworzyw tradycyjnych - legendarnej serii 520, które były ulubionymi strunami wielu pokoleń gitarzystów klasycznych na całym świecie i nadal pozostają bardzo popularne;
  • Całej serii kompletów, z których każdy jest poważną innowacją w świecie strun do gitary.

 

Te ostanie, wytwarzane z oryginalnych tworzyw Savareza, wytyczają obecne kierunki nieustających działań firmy, których celem jest sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających muzyków.

 

Struny Savarez dostępne w Polsce:

[img:1]

 

Struny Akcesoria gitarowe do gitary elektrycznej do gitary akustycznej do gitary klasycznej do gitary basowej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Savarez rozwiń listę sklepów

Sequencer zaprojektowany z myślą o gitarzystach
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz