Ella Eyre, C2C i inni dołączają do programu Audioriver 2016

Ella Eyre, C2C i inni dołączają do programu Audioriver 2016

24 maja 2016, 19:04

[img:1]

Audioriver podał właśnie ostatnich zagranicznych artystów dołączających do programu głównej części festiwalu. Są to Ella Eyre, C2C, The Martinez Brothers, Motor City Drum Ensemble, Jubei & SP:MC Present Zones, Neonlight, Fatima Yamaha i Fabio Florido.

Poznaliśmy też pierwszych polskich artystów, którzy wystąpią w ostatni weekend lipca
w Płocku. Będzie to duet RYSY i Natalia Nykiel w specjalnym projekcie przygotowanym właśnie na tę okazję.

Jeszcze rok temu mówiąc o Elli Eyre posługiwalibyśmy się przede wszystkim odniesieniami do kooperacji, jakie ma na koncie. Cały świat usłyszał o niej dzięki wielkiemu hitowi Rudimental, „Waiting All Night”, któremu użyczyła swojego głosu. Jej śpiew znajdziemy także na albumie Tinie Tempah, mixtapie Bastille czy w utworze „Gravity” DJ-a Fresha. Niemniej od sierpnia minionego roku Ella Eyre ma na koncie już własny pełnowymiarowy album, który pokazuje, że tę artystkę stać na dużo więcej niż tylko stanie u boku innych gwiazd. Płyta „Feline” dotarła aż na czwartą pozycję UK Albums Chart i zawiera m.in. takie utwory, jak „If I Go”, „Comeback” czy „Together”.Główna część Audioriver to koncerty na plaży w Płocku odbywające się wieczorami i nocami w piątek i sobotę 29-30 lipca 2016. Organizatorzy festiwalu mają jednak jeszcze zagraniczne asy w rękawie, czyli artystów, którzy w ciągu dnia zagrają na BURN Stage zlokalizowanej na rynku Starego Miasta.

Karnety dwudniowe na piątek i sobotę dostępne są w salonach Empik oraz na http://audioriver.ebilet.pl w cenie 230 zł. Te obejmujące niedzielę są o 60 zł droższe.

Muzyka

Samael prezentuje zarejestrowany w Polsce album koncertowy
Więcej wiadomości