Nowa liniówka WORK Pro SL 210 A

Nowa liniówka WORK Pro SL 210 A

7 czerwca 2016, 10:00
Producent: Work Pro Audio

WORK Pro, sztandarowa marka firmy Equipson S.A., zaprezentowała na targach Prolight+Sound 2016 jeden z najbardziej oczekiwanych produktów, nowy system liniowy: SL 210 A.

Nowy dwudrożny system (1000 W klasy D) posiada panel wbudowany w tylną część, na którym użytkownik może dostroić i ustawić urządzenie według potrzeb. Odbywa się to dzięki wbudowanemu procesorowi DSP oraz wyświetlaczowi, na którym znajdują się wszystkie informacje takie jak pozycje menu, wczytane presety, dodawanie i ustawianie parametrów takich jak filtry/equalizacja lub też sprawdzanie temperatury systemu, IP każdego modułu lub ich status w zależności od trybu pracy (wyciszenie, ochrona, uśpienie – niskie zużycie prądu).

[img:1]

Istnieje również możliwość sprawdzenia statusu dzięki kontrolkom LED, które wskazują obecność sygnału na wejściu, przesterowanie sygnału, zadziałanie limitera oraz tryb ochrony. W środku jednego modułu znajdują się podwójne 10” przetworniki niskich i średnich częstotliwości oraz 1.4" przetwornik kompresyjny z 1.7” cewką. Takie zestawienie oferuje w sumie 1000 W, pasmo przenoszenia od 84 Hz do 18 kHz (± 3dB) oraz maksymalnie 129 dB SPL (szczytowy poziom - 135 dB). Każdy moduł posiada poziomą dyspersję rzędu 100 ° oraz pionową równą 35 °. Jego wymiary to 280x720x474 mm, a waga 27 kg.

[img:2]

Możliwe jest podwieszenie maksymalnie 12 modułów w gronie. Nowa konstrukcja SL 210 A zapewnia duże możliwości, oferując wszechstronność dzięki sieci Ethernet oraz wysoką kontrolę i możliwość sterowania systemem z wykorzystaniem zewnętrznych urządzeń. Odbywać się to będzie poprzez nowo zaprojektowane oprogramowanie WorkCAD 3, wkrótce wydane przez WORK PRO. Software jest w pełni zmodernizowany oraz zawiera biblioteki z presetami gotowymi do wczytania przez użytkownika. System SL 210 A aktualnie posiada 8 gotowych presetów oraz dwa niestandardowe. Te ostatnie są całkowicie pustymi przestrzeniami przeznaczonymi dla użytkowników, które można w pełni zaprogramować tak, aby dostosować system do określonej konfiguracji.

Korzystanie z SL 210 A oraz nowej wersji WorkCAD jest bardzo łatwe, wygodne i szybkie. System sterowania/kontroli modyfikuje parametry w czasie rzeczywistym co idealnie sprawdza się w produkcjach na żywo oraz zachowuje świetne dopasowanie i jakość dźwięku. Więcej informacji na temat SL 210 A znajduje się w broszurze.

[img:3]

Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Work Pro Audio Work Pro Audio www.workproaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Digital Audio Sp. z o.o.

adres:
ul. Gdyńska 100 80-209 Nowy Tuchom

Pro Audio

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości