PROMARK ACTIVEGRIP? Co to takiego?

PROMARK ACTIVEGRIP? Co to takiego?

9 czerwca 2016, 10:00

Znany producent pałek perkusyjnych wprowadził do swoich produktów nową technologię! Co ona nam daje? Active Grip to najnowsza technologia użyta w celu zwiększenia wygody gry perkusistów!

Sposób nałożenia ostatniej warstwy specjalnego lakieru, który pod wpływem wilgoci (potu) i wzrostu temperatury poprzez tarcie, staje się na tyle lepki, że nie powoduje żadnego dyskomfortu w chwycie a jedynie  sprawia, że pałka nie wypada z rąk.

MIKE PORTNOY  - znany i lubiany artysta - związany z firmą PROMARK, prezentuje najnowszy model sygnowanych pałeczek - wykonane z hikory, ich długość to 16,5 “, grubość:  0,565 “. 

Pałki

Gdzie kupić?

PROMARK BY D'ADDARIO PROMARK BY D'ADDARIO www.promark.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > PROMARK BY D'ADDARIO rozwiń listę sklepów

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz