sE Reflexion Filter Pro 10AE - Wersja limitowana na dziesięciolecie

24 czerwca 2016, 11:00

W 2006 roku firma sE Electronics wprowadziła pierwszy Reflexion Filter Pro i tym samym stworzyła całkowicie nowy rynek przenośnych ustrojów akustycznych. Po dziesięciu latach i wprowadzaniu sześciu różnych produktów sE Reflexion Filter firma sprzedała ponad 120 000 tych urządzeń na całym świecie.

Konstrukcja ta, tak jak ma to miejsce w przypadku każdego nowego udanego pomysłu w technologii nagrywania, z czasem zaowocowała pojawieniem się wielu imitacji. Ale oryginalny Reflexion Filter Pro pozostał najlepiej sprzedającym się produktem w swojej klasie przez 10 lat i można go znaleźć w tysiącach studiów na całym świecie.

 

[img:1]

Reflexion Filter Pro 10AE

 

Od legendarnego artysty hip-hopowego Dr. Dre po kompozytora muzyki filmowej / producenta Simona Franglena (Titanic, Avatar, Spectre), od scenicznych występów Toma Petty’ego po sesje Blake’a Sheltona w Hollywood Hills, a nawet Biały Dom (wideo pierwszej damy - Michelle Obamy - „Go To College”) - oryginalny RF Pro jest niezaprzeczalnym standardem wśród prostych, efektywnych absorberów akustycznych do nagrywania m. in. wokalu.

W celu uczczenia dziesięciu lat sprzedaży RF Pro sE Electronics wprowadza limitowaną serię urządzeń 10th Anniversary RF Pro. Owe specjalnie przygotowane filtry bazują na tej samej, opatentowanej, wielowarstwowej konstrukcji, co pierwotna wersja, ale zawierają specjalną warstwę czerwonej tkaniny akustycznej, umieszczonej za natychmiast rozpoznawalnym, perforowanym metalowym panelem tylnym oraz metalową tabliczkę ze specjalnym grawerunkiem.

 

[img:4]

 

Obudowa filtra i elementy metalowe zostały wykończone w kolorze czarny chrom, który daje bardziej wyróżniający się i ekskluzywny wygląd, a osprzęt montażowy został całkowicie przeprojektowany w celu ułatwienia użytkowania, poprawy stabilności oraz zapewnienia lepszego funkcjonowania i trwałości.

sE Electronic 10th Anniversary RF Pro trafi do sprzedaży już wkrótce.

 

[img:2]

Reflexion Filter Pro 10AE

 
Studio - akcesoria Akcesoria inne

Gdzie kupić?

sE Electronics sE Electronics www.seelectronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > sE Electronics rozwiń listę sklepów

Studio

FX Collection - Nowa paczka efektów od Arturii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz