Sakae: Zaprojektuj swój własny zestaw perkusyjny online

Sakae: Zaprojektuj swój własny zestaw perkusyjny online

13 lipca 2016, 13:00
Producent: Sakae

Firma Sakae Drums od niedawna umożliwia swoim klientom stworzenie idealnego zestawu perkusyjnego według własnych upodobań. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu. Od dziś swój idealny zestaw możecie złożyć online na stronie internetowej producenta.

Wchodząc na stronę www.sakaedrums.co.uk możemy stworzyć listę pożądanych elementów perkusyjnych z całej oferty Sakae, włączając w to serie Trilogy, Almighty oraz Celestial. Oprócz tego możemy naturalnie wybrać kolor i wykończenie oraz dobrać wszelkie niezbędne elementy dodatkowe.

Na nasze pytania odnośnie dostępności komponentów osobiście odpowie członek ekipy Sakae UK. Udzieli on nam również cennych wskazówek oraz poinformuje o tym, gdzie znajduje się najbliższy dealer Sakae. 

 

[img:1]

 

[img:2]

 

Zestawy perkusyjne Werble Talerze Tomy Centrale Akustyczne Crash Ride Hi-Hat Splash China

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz