YAMAHA Clickstation

YAMAHA Clickstation

18 czerwca 2007, 18:02
Producent: Yamaha
Więcej niż zwykły metronom
Yamaha zaprojektowała metronom wyposażony w możliwości i funkcje, które czynią z ClickStation niezastąpione narzędzie dla występującego artysty. Unikalna, wibrująca podkładka zapewnia dokładną referencje czasu poprzez dotyk w sytuacjach gdzie bodźce dźwiękowe i wizualne mogą rozpraszać. Artysta, który potrzebuje listy temp utworów na koncert, może zapisać sobie odpowiednie ustawienia a także zorganizować je w odpowiednie łańcuchy, które pozwolą na proste i szybkie ustawienie metronomu podczas wystąpień.
Inne funkcje, które sprawiają, że ClickStation jest bardziej wszechstronny niż przeciętny metronom to indywidualna regulacja głośności dla półnut, ćwierćnut, ósemek i szesnastek, możliwość zsynchronizowania z urządzeniem MIDI takim jak np. sekwencer, a także możliwość wyzwolenia funkcji start/stop.

Możliwości i funkcje, które sprawiają, że ClickStation to więcej niż zwykły metronom.

Poczuj rytm
ClickStation jest wyposażony w małą, okrągłą, wibrującą podkładkę, która pulsuje w takt uderzeń. W sytuacjach gdzie bodźce dźwiękowe i wizualne mogą rozpraszać, po prostu poczuj rytm na własnej skórze.

86 alokacji w pamięci oszczędność czasu
Ustawienia rytmów mogą być zapisane jako melodie w wewnętrznej pamięci ClickStation. Jeśli potrzebujesz odpowiedniego rytmu dla każdej melodii w zestawie, możesz zaaranżować do ponad 20 utworów w łańcuchu następujących po sobie rytmów. Możesz zapisać do 10 takich łańcuchów.

Niezależne regulatory głośności
Niezależne regulatory głośności dla półnut, ćwierćnut, ósemek, szesnastek, triad ósemkowych i akompaniamentów pozwala odpowiednio dopasować głośność uderzeń metronomu, co pozwala łatwiej zrozumieć kompleksowe rytmy.

Czytelny, podświetlany LCD
Informacje są wyświetlane w czytelny sposób na LCD. Podświetlanie ekranu zapewnia, że informacje są zrozumiałe nawet w miejscu o niskim natężeniu światła. Ekran może świecić przez cały czas lub zostać wyłączać się dla oszczędzenia energii.

Klawiatura z 10 klawiszami
W dodatku do jog dial, urządzenie wyposażone jest klawiaturę, która pozwala na szybki wybór ustawionych wcześniej rytmów a także dostęp do funkcji ClickStation

Złącze MIDI IN umożliwia synchronizację z urządzeniami MIDI.
Z złączem MIDI IN umieszczonym na boku jednostki, ClickStation może zsynchronizować się z zegarem MIDI sekwencera lub podobnego urządzenia MIDI.

Możliwość zdalnego wyzwolenia funkcji start/stop playback i tap tempo.
Podłącz wejście wyzwalacza do DTX Drum Pad i skorzystaj z podkładki aby uruchomić i zatrzymać metronom ClickStation. Możesz także ustawić tempo korzystając z funkcji tap tempo.


[img:1][img:2]
Akcesoria do instr. klawiszowych Akcesoria Metronomy, tunery Akcesoria gitarowe Metronomy, tunery Metronomy , tunery

Gdzie kupić?

Yamaha Yamaha pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

Yamaha Music Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

adres:
ul. Wielicka 52 02-657 Warszawa

Sklepy muzyczne > Yamaha rozwiń listę sklepów

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości