Kmieta gra na strunach  D'Addario

Kmieta gra na strunach D'Addario

11 sierpnia 2016, 10:00
Producent: D'Addario

Krzysztof "Kmieta" Kmiecik - basista znany przede wszystkim z mocnych, rockowych i metalowych kapel: 2Tm2,3, Armia, obecnie Luxtorpeda, ma także na koncie współpracę z innych gatunków muzycznych. Grał m.in. z Kasią Kowalską i Justyną Steczkowską.

Kmieta, zwany niekiedy Kombojem;) (nie wiemy dlaczego... pewnie ma ranczo w Arizonie i nosi rewolwer) przykłada wielką wagę do swojego brzmienia, ma swój styl i charakter na scenie, co sprawia, że sekcja rytmiczna Luxtorpedy, którą tworzy razem z Krzyżykiem, jest jedną z najlepszych w kraju.

Artysta najczęściej gra na pięciostrunowej gitarze basowej, do której zakłada struny D'Addario EXL220-5. Tutaj przeczytasz więcej o tych strunach.

Wiemy także, że jednym z jego marzeń jest nagranie płyty solowej, gdzie mógłby się sprawdzić także jako wokalista i kompozytor.

Popatrzcie i posłuchajcie jak LUXTORPEDA wraz z Krzysztofem robi dobrą robotę:

do gitary basowej

Gdzie kupić?

D'Addario D'Addario www.daddario.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > D'Addario rozwiń listę sklepów

Sequencer zaprojektowany z myślą o gitarzystach
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz