Nowy Eliminator Redline już dostępny!

10 sierpnia 2016, 10:00
więcej info: Silesia Music Center Sp. z o.o. ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

Legendarny Eliminator doczekał się następcy. Nowa stopa łączy świetną moc i elastyczność Eliminatora z płynną szybkością stopek z serii Demon. Jak informuje dystrybutor tej marki w Polsce, nowy Eliminator Redline jest już dostępny na naszym rynku.

W stopach Eliminator Redline znajdziemy  udoskonalone łożyska Ninja. Zastosowane w nich stalowe kulki, zapewniają niezwykłą szybkość i gładkość gry. Poprawiono system mocowania sprężyn Click Lock oraz udoskonalono bijak QuadBeater Control Core. Czterostronny bijak wciąż składa się z dwóch płaszczyzn z plastiku i dwóch z filcu, jednak jego centralna część wykonana z elastomeru ma za zadanie wyeliminować zbędne wibracje.

[img:1]

Za szybkość i komfort gry wciąż odpowiada opatentowany, trójstopniowy system regulacji łańcuchów PowerShifter, a także płynna, niemal nieograniczona regulacja kąta nachylenia bijaków. Zawias ze stali nierdzewnej zapewnia swobodę ruchu i płynną współpracę między piętą a footboardem. Eliminator Redline to również poprawiona, odkręcana płytka Traction Plate na pedalboardzie umożliwiająca indywidualne dopasowanie przyczepności stopy do powierzchni pedału. Stopy Eliminator Redline dostępne są w wersji pojedynczej i twin zarówno z napędem łańcuchowym, jak i paskowym, również w wersji dla lewonożnych graczy.

 

Stopy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

Sklepy muzyczne > Pearl rozwiń listę sklepów

Perkusja

NAMM'20: Nowy mobilny zestaw od Tamy, czyli Club Jam Flyer Kit
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz