M-Audio M-Track: najnowsze interfejsy do homerecordingu

M-Audio M-Track: najnowsze interfejsy do homerecordingu

30 sierpnia 2016, 09:00
Producent: M-Audio
Dystrybucja: Audiostacja

Przedstawiamy najnowsze interfejsy audio M-Track 2X2 i M-Track 2X2M marki M-Audio, dzięki którym możesz nagrywać oraz produkować muzykę w nieskazitelnie czystej, studyjnej jakości 24 bity/192 kHz. Muzykom i piosenkarzom-tekściarzom nowe interfejsy audio zapewniają wszystkie narzędzia potrzebne do wyprodukowania nagrań. Mają wszystko, aby zacząć nagrywanie od zaraz.

Nowe interfejsy audio o dużej szybkości przetwarzania z unikatowymi, niskoszumowymi przedwzmacniaczami Crystal i przetwornikami A/C zapewniają perfekcyjny dźwięk oraz najwyższą jakość sygnału audio w swojej klasie. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

M-Track 2x2

[img:1]

M-Track 2X2 umożliwia nagrywanie do 2 kanałów jednocześnie dzięki specjalnemu wejściu symetrycznemu typu combo XLR/TRS 1/4" i całkowicie nowemu wejściu instrumentalnemu 1/4" ze specjalnie zaprojektowanym stopniem wzmocnienia i impedancji, zapewniającym najbardziej dokładne odwzorowanie brzmienia gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu.

Urządzenie łączy się z komputerem Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C przy użyciu jednego z dwóch dołączonych kabli. Wysokiej jakości połączenie Hi-Speed USB razem z pokrętłem do regulacji USB/Direct pozwala na monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie nigdy nie było łatwiejsze.

Połączenie profesjonalnej wydajności, prostej obsługi i dołączonego pakietu oprogramowania, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, do rozpoczęcia nagrywania. To sprawia, że M-Track 2X2 jest najlepszym i jedynym wyborem dla solistów.

Cena: 460 zł

Pełny opis produktu

 [img:3]

 [img:4]

 

M-Track 2X2M

[img:2]

Dzięki 2 specjalnym wejściom symetrycznym typu combo XLR/TRS 1/4" i 2 całkowicie nowym wejściom instrumentalnym 1/4" ze specjalnie zaprojektowanym stopniem wzmocnienia i impedancji, zapewniającym najbardziej dokładne odwzorowanie brzmienia gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu, M-Track 2X2M umożliwia nagrywanie do 2 kanałów jednocześnie.

Zawiera także wejście i wyjście MIDI do podłączania syntezatorów, sekwencerów i innych zewnętrznych urządzeń MIDI.

M-Track 2X2M łączy się z komputerem Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C przy użyciu jednego z dwóch dołączonych kabli. Wysokiej jakości połączenie Hi-Speed USB i pokrętło do regulacji USB/Direct pozwala na monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Połączenie profesjonalnej wydajności, łatwości obsługi i dołączonego pakietu oprogramowania, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia nagrywania, sprawia, że M-Track 2X2M jest niesamowicie wszechstronnym interfejsem audio o wysokiej wydajności, który ustanawia nowy standard w swojej klasie.

Cena: 590 zł

Pełny opis produktu

 [img:5]

Prezentacja obu interfejsów ze strony producenta:

Interfejsy audio USB

Gdzie kupić?

M-Audio M-Audio www.m-audio.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > M-Audio rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości