Call for Legends - Shure ogłasza konkurs dla młodych zespołów!

Call for Legends - Shure ogłasza konkurs dla młodych zespołów!

6 września 2016, 13:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Tegoroczna edycja konkursu firmy Shure skierowana jest przede wszystkim do młodych zespołów, które świetnie prezentują się na żywo. "Call for Legends - Live" będzie trwać od 1 września do 22 grudnia. Zwycięzca będzie mógł zagrać na popularnym festiwalu oraz otrzyma sprzęt firmy Shure o wartości 5.000 €.

Wszystkie zespoły, niezależnie od gatunku, muszę dokonać internetowej rejestracji za pośrednictwem strony call-for-legends.eu. Muszą również uzupełnić swój profil w języku angielskim i załączyć link do video z serwisu YouTube, aby potwierdzić swoje zdolności sceniczne.

 

[img:3]

[img:2]

 

Zwycięzca, oprócz wspomnianego sprzętu o wartości 5.000 €, otrzyma również możliwość zagrania na słynnym Montreux Jazz Festival. Dodatkowo, cały koncert zostanie nagrany przez profesjonalną ekipę video. Nagranie naturalnie trafi do zespołu jako pamiątka.

Występy sceniczne to dla muzyków prawdziwe wyzwanie - nie ma tu miejsca na niedociągnięcia czy powtórki. Każdy występ ma jeden nadrzędny cel - zapewnienie rozrywki publiczności. Firma Shure wspiera w tym muzyków od wielu dziesięcioleci. Bez wątpienia, jednym z najważniejszych mikrofonów w historii muzyki jest kultowy SM58, który w tym roku obchodzi 50. rocznicę swojego istnienia. Przez wiele lat udowodnił, że sprawdza się w wielu różnych zastosowaniach i gatunkach muzycznych. Słowem - SM58 poradzi sobie ze wszystkim.

  

 

Zespoły, które zbiorą powyżej 50 głosów, zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu, w którym swoje głosy oddawać będzie skład sędziowski, złożony z członków brytyjskiego zespołu Blossoms, organizatorów Montreux Jazz Festival oraz pracowników firmy Shure.

Lista trzech zwycięzców zostanie ogłoszona w styczniu 2017 roku. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca przewidziano nagrody w postaci sprzętu firmy Shure o wartości 3.000 i 1.000 euro. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie konkursu.

 

[img:1]

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Nils Petter Molvær w Warszawie
Więcej wiadomości