Zoom prezentuje F4 - przenośny wielościeżkowy rejestrator audio

Zoom prezentuje F4 - przenośny wielościeżkowy rejestrator audio

15 września 2016, 12:00
Producent: Zoom
Dystrybucja: Sound Service GmbH

Firma Zoom zaprezentowała niedawno urządzenie, które jak sami twierdzą - ma zagwarantować hollywoodzką jakość dźwięku w każdych warunkach akustycznych. Zoom F4 posiada 6 wejść i ma możliwość nagrywania do 8 ścieżek jednocześnie, a do tego kosztuje dużo mniej niż inne produkty tego typu.

[img:1]

Zoom F4 posiada cztery wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe, które zapobiegają przed powstawaniem niepożądanych szumów. Całość zamknięta jest w solidnej metalowej obudowie przez co z powodzeniem sprawdzi się jako rejestrator przenośny, wynosząc dźwięk Waszych produkcji video na zupełnie nowy poziom.

[img:2]

Zoom F4, podobnie jak jego wielokrotnie nagradzany poprzednik – F8, oferuje najwyższą jakość nagrywania i odtwarzania w rozdzielczości 24-bit/192 kHz. Dla precyzyjnej synchronizacji audio-video, F4 wykorzystuje TCXO (Temperature Compensed Crystal Oscillator), który zapewnia dokładność na poziomie 0.2 ppm, charakterystyczną dla dużo droższych urządzeń tego typu.

[img:3]

Za uwagę zasługuje tu również wielość wejść – Zoom posiada 4 wejścia Neutrik XLR/TRS, wejście stereo jack oraz wejście mikrofonowe. Na pokładzie znajdziemy również dwa wyjścia Main Out i dwa Sub Out oraz jedno wyjście słuchawkowe z oddzielną regulacją głośności.

[img:4]

Zoom F4 jest kompaktowy i bardzo lekki (waży ok. jednego kilograma) i wytrzymały. Urządzenie zasilane jest za pomocą baterii. Posiada monochromatyczny wyświetlacz LCD, który sprawdzi się zarówno w mocno oświetlonych pomieszczeniach, jak i w plenerach.

Zoom F4 trafi do sprzedaży w październiku 2016, jego cena będzie wynosić 649.99 $, czyli ok. 2600 zł.

Zobacz prezentację video:

 

Rejestracja mobilna Podcast i home office

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości