Osłony kablowe Defender na Sziget Festival

Osłony kablowe Defender na Sziget Festival

26 września 2016, 10:00
Producent: Defender
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Firma Defender, należąca do grupy Adam Hall, ponownie udowodniła, że jest światowym pionierem w produkcji osłon kablowych. Tym razem ich produkty pojawiły się na bardzo popularnym festiwalu Sziget, który odbył się w dniach 10-17 sierpnia w Budapeszcie.

[img:1]

Festiwal Sziger jest jedną z największych multikulturowych imprez w Europie. Począwszy od 1993 roku, doczekał się już 24 edycji, która zgromadziła ponad 400 tysięcy widzów z 70 krajów. Na tej "wyspie wolności', jak określają imprezę organizatorzy, można było doświadczyć nieprzerwanej imprezowej atmosfery za sprawą 50-ciu scen, na których każdego dnia odbywało się około 200 występów.

Festiwal to jednak nie tylko muzyka. Program obfitował też w inne wydarzenia kulturalne – teatr, cyrk i szereg różnego rodzaju wystaw. Zespoły, które zagościły na festiwalu, to nie tylko światowe gwiazdy rock/pop, ale też mniej znane zespoły z gatunków: metal, folk, jazz, blues czy nawet muzyki klasycznej. Jeżeli chodzi o światową czołówkę, wystąpili między innymi: Skunk Anansie, Chemical Brothers, Rihanna, Muse, David Guetta, Sum 41, Sia, High Flying Birds, Kaiser Chiefs czy Jess Glynne.

[img:2]

Długoletni partner grupy Adam Hall – węgierska firma Elimex, zarekomendowała wykorzystanie na festiwalu osłon kablowych firmy Defender. Mogą one przepuszczać do pięciu przewodów, posiadają certyfikat DEKRA, są wykonane z poliuretanu (co przekłada się na ich niewielką wagę) oraz charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością na nacisk – 5 ton na powierzchni 20x20 cm.

[img:3]

Cieszymy się, że wspólnie z naszym wieloletnim partnerem – firmą Elimex, ponownie mogliśmy udowodnić, że osłony kablowe firmy Defender są europejskim liderem rynku i poważni klienci, tacy jak organizatorzy festiwali Sziget, zdecydowali się im zaufać. Ponadto, cieszę się, że obecność produktów Defendera zdecydowanie rośnie w rejonie południowo-wschodniej Europy – mówi Miha Plohl, Sales Manager grupy Adam Hall.

Nagłośnienie - akcesoria Przewody Złącza Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Defender rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości