Jak uatrakcyjnić swoje występy z TC-Helicon PERFORM V?

Jak uatrakcyjnić swoje występy z TC-Helicon PERFORM V?

30 września 2016, 08:47
Producent: TC-Helicon

Do TC HELICON PERFORM V podchodziłem trochę jak do "żelaznego wilka". Z zaciekawieniem, ale jednocześnie z powątpiewaniem, czy ten efekt może mnie zainteresować. Znam efekty TC - często korzystam z Harmony G. Wcześniej zdarzyło mi się pracować na TC Voice Live i właśnie stąd wiem, że są to urządzenia dające sporo możliwości do wzbogacenia wokalu.

Tu jednak to małe pudełeczko z mocno świecącymi przyciskami na samym początku trochę mnie rozbawiło. Montowane na statywie mikrofonu, wydawało mi się średnio przydatne dla śpiewającego gitarzysty. Doczytałem się jednak, że PERFORM V ma również możliwość sterowania footswitchem, ale niestety - nie był on dołączony do zestawu.

 

CZYTAJ CAŁY TEST

 

 

 

 

Procesory efektowe Efekty Pozostałe efekty Procesory dźwięku Procesory dynamiki Procesory inne

Gdzie kupić?

TC-Helicon TC-Helicon www.tc-helicon.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC-Helicon rozwiń listę sklepów

HiFi

[LIVE] Nagłośnienie dla restauracji, konferencji - LD Systems CURV500
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz