Promocja Universal Audio Apollo Twin

Promocja Universal Audio Apollo Twin

12 października 2016, 09:00
Producent: Universal Audio

Każdy, kto kupi i zarejestruje na stronie producenta Universal Audio interfejs Apollo Twin (w wersji USB lub Thunderbolt), będzie mógł dodać klasycznej spójności, którą słychać w hitach. Stanie się to za sprawą wtyczek UAD Neve, Fairchald i UA, i to całkiem bezpłatnie!

[img:1]

Jeżeli zdecydujesz się na zakup Apollo Twin DUO lub Apollo Twin USB, możesz otrzymać kolekcję wtyczek Neve1073 Preamp & EQ, kolekcję wtyczek limitera lampowego Fairchild, wtyczkę nagrywania taśmy Oxide.

Przy zakupie Apollo Twin SOLO, premią będzie natomiast Fairchild i Oxide.
Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu w terminie od 1.10.2016 do 31.12.2016, a interfejs zarejestruj do 7.01.2017!

Interfejsy audio USB PCI / PCMCIA Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Universal Audio Universal Audio www.uaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Universal Audio rozwiń listę sklepów

Studio

Ciekawe instalacje: Studio nagrań w ZSPM nr 1 w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz