Hooverophonic zagrali na D'Angelico EX-175 podczas Lokerse Feesten 2016

Hooverophonic zagrali na D'Angelico EX-175 podczas Lokerse Feesten 2016

14 października 2016, 12:00
Producent: D'Angelico

Zespół Hooverphonic był jedną z gwiazd tegorocznego Lokerse Feesten. Podczas ich występu, który odbył się w sobotę, 13 października na głównej scenie, gitarzysta zespołu - Raymond Geerts grał na swojej ulubionej gitarze D'angelico EX175.

Lokerse Feesten to 10-dniowy festiwal w belgijskim mieście Lokeren. Wśród artystów pojawiają się jednak nie tylko wykonawcy z Belgii ale też gwiazdy światowego formatu. Dla belgijskiego zespołu Hooverphonic był to już siódmy występ na tym festiwalu.

 

[img:1]

Zdjęcie: Geert Van de Velde

 

Raymond Geers zdecydował się zagrać koncert na gitarze D'angelico EX-175 - jedynym modelu wyposażonym w Bigsby Whammy. Ponadto, instrument jest całkowicie odporny na sprzężenia i dużo bardziej wytrzymały przy agresywniejszej grze. Gryf o profilu ultra-slim gwarantuje niespotykany komfort gry, niezależnie od tego czy gitara wykorzystywana jest do mocnych przesterów, czy do delikatnych partii granych palcami. 

 

D'angelico EX-175 to fantastyczna gitara, która brzmi "właściwie" dla brzmienia zespołu. Ponadto, jest ona uosobieniem prawdziwego gitarowego piękna - mówi Raymond Geers.

 

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > D'Angelico rozwiń listę sklepów

Gitara

HB składa hołd Les Paulom ze złotego okresu
Więcej wiadomości