Superlux PRA628MKII - nowy design i większe możliwości

Superlux PRA628MKII - nowy design i większe możliwości

19 października 2016, 12:00
Producent: Superlux

Mikrofon Superlux PRA628MKII jest zoptymalizowaną wersją PRA628. Posiada bowiem nowy spłaszczony design oraz rozszerzony zakres częstotliwości w stosunku do poprzedniej wersji. Dzięki superkardioidalnej charakterystyce mikrofon ten izoluje dźwięk dochodzący z instrumentu od wszelkich zakłóceń mogących pojawić się w jego otoczeniu.

[img:1]

W środowisku scenicznym, gdzie jest głośno i zazwyczaj wszystkie instrumenty stoją blisko siebie, a ponadto są głośno rozkręcone, należy zadbać o selektywność sygnału słyszalnego przez słuchaczy pod sceną. Zapewni nam to nowy, spłaszczony design mikrofonu, który umożliwia nam maksymalne zbliżenie go do źródła dźwięku, dzięki czemu uzyskamy w pełni naturalne, a zarazem czyste i selektywne brzmienie naszego instrumentu.

[img:2]

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym mikrofon ten jest bardzo uniwersalny, funkcjonalny i łatwy w użyciu. Wykorzystamy go z powodzeniem przy nagłośnieniu czy też rejestracji wszelakiego rodzaju instrumentów takich jak między innymi: instrumenty elektryczne (gitara,bas), instrumenty akustyczne (perkusja, fortepian, puzon, skrzypce), czy nawet wokale.

[img:3]

W opakowaniu znajdziemy jeszcze jeden istotny szczegół, którym jest specjalny uchwyt z elastyczną szyjką ułatwiający przytwierdzenie mikrofonu do wzmacniacza lub innego źródła dźwięku i umożliwiający modelowanie brzmienia poprzez szybką zmianę pozycji mikrofonu.

[img:4]

Mikrofony Dynamiczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Superlux rozwiń listę sklepów

HiFi

Jak wygląda komunikacja w teatrze i rola inspicjenta?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz