Superlux PRA628MKII - nowy design i większe możliwości

Superlux PRA628MKII - nowy design i większe możliwości

19 października 2016, 12:00
Producent: Superlux

Mikrofon Superlux PRA628MKII jest zoptymalizowaną wersją PRA628. Posiada bowiem nowy spłaszczony design oraz rozszerzony zakres częstotliwości w stosunku do poprzedniej wersji. Dzięki superkardioidalnej charakterystyce mikrofon ten izoluje dźwięk dochodzący z instrumentu od wszelkich zakłóceń mogących pojawić się w jego otoczeniu.

[img:1]

W środowisku scenicznym, gdzie jest głośno i zazwyczaj wszystkie instrumenty stoją blisko siebie, a ponadto są głośno rozkręcone, należy zadbać o selektywność sygnału słyszalnego przez słuchaczy pod sceną. Zapewni nam to nowy, spłaszczony design mikrofonu, który umożliwia nam maksymalne zbliżenie go do źródła dźwięku, dzięki czemu uzyskamy w pełni naturalne, a zarazem czyste i selektywne brzmienie naszego instrumentu.

[img:2]

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym mikrofon ten jest bardzo uniwersalny, funkcjonalny i łatwy w użyciu. Wykorzystamy go z powodzeniem przy nagłośnieniu czy też rejestracji wszelakiego rodzaju instrumentów takich jak między innymi: instrumenty elektryczne (gitara,bas), instrumenty akustyczne (perkusja, fortepian, puzon, skrzypce), czy nawet wokale.

[img:3]

W opakowaniu znajdziemy jeszcze jeden istotny szczegół, którym jest specjalny uchwyt z elastyczną szyjką ułatwiający przytwierdzenie mikrofonu do wzmacniacza lub innego źródła dźwięku i umożliwiający modelowanie brzmienia poprzez szybką zmianę pozycji mikrofonu.

[img:4]

Mikrofony Dynamiczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Superlux rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Co zadecydowało o wyborze RIVAGE PM realizatora dźwięku?
Więcej wiadomości