FET 1176-KT - nowy kompresor od Klark Teknik

FET 1176-KT - nowy kompresor od Klark Teknik

7 listopada 2016, 13:00
Producent: Klark Teknik
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

KLARK TEKNIK ogłosił wprowadzenie na rynek kompresora typu FET 1176-KT, oddając hołd klasycznemu modelowi 1176LN. Z całkowicie zmodernizowanym, dyskretnym torem sygnałowym i z transformatorami wejściowymi i wyjściowymi zaprojektowanymi przez firmę Midas, 1176-KT zapewnia nieskazitelną jakość brzmienia.

Z wybitnie prostym panelem, urządzenie oferuje trzy poziomy kompresji: 4:1 – umiarkowana kompresja sygnału, 8:1 – silna kompresja, 12:1 – średnie limitowanie sygnału oraz 20:1 – limitowanie silne. Dodatkowo możliwy jest tryb „All-button” dla agresywnych wokali, również bardzo skuteczny przy zastosowaniu na bębny, bas, gitary czy mikrofony ambientowe.

[img:1]

Pokrętło „Attack” ustawia czas, po którym kompresor odpowiada na sygnał przekraczający próg. Jednocześnie, pokrętło „Release” reguluje jak długo kompresja utrzymuje się po opadnięciu sygnału poniżej progu. W obydwu, czasy reakcji są szybsze przy obrocie zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a wolniejsze w przeciwną.
Podświetlany w staroświeckim stylu miernik VU, nawiązuje do tradycyjnego, klasycznego wyglądu 1176LN. Wskazówka pokazuje redukcję wzmocnienia lub poziom wyjściowy, zależnie od wybranego przycisku miernika.

[img:2]

Kompresor 1176-KT dostarczany jest w stalowej obudowie rack 2U, odpornej na surowe warunki tras koncertowych. Wysokiej jakości złącza XLR Neutrik, zapewniają niezawodne połączenia audio. Uniwersalny zasilacz z automatycznym wykrywaniem napięcia pozwala na zasilanie z każdego źródła prądu na świecie.

Zobacz prezentację video:

Procesory dźwięku Procesory dynamiki

Gdzie kupić?

Klark Teknik Klark Teknik www.klarkteknik.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Klark Teknik rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości