SL LEDSPOT 300 - Nowość od Philips Showline

SL LEDSPOT 300 - Nowość od Philips Showline

14 listopada 2016, 10:00
Producent: Showline

SL LEDSPOT 300 to zaprezentowana po raz pierwszy na targach PLASA w Londynie najnowsza głowica Philipsa pod szyldem Showline. Producent zdecydował się pokazać ją po raz drugi w Las Vegas i opublikował więcej parametrów technicznych.

Ta kompaktowa oprawa oświetleniowa typu spot z zoomem 10° - 45° wyposażona jest w białe, LEDowe źródło światła o mocy 270W i temperaturze barwowej 6 500 K. Producent deklaruje jasność świecenia na poziomie 11 500 lumenów oraz cichy i szybki ruch głowicy.

 

[img:2]

 

System mieszania kolorów CMY i osobny filtr CTO pozwalają uzyskać zarówno nasycone jak i pastelowe kolory bez zmniejszania wydajności.

Dodatkowe funkcje to stała tarcza kolorów (5 + otwarcie), dwie tarcze gobo z wymiennymi wzorami z biblioteki Vari-Lite: obrotowa z 6 i stała z 9 pozycjami oraz z pozycją otwartą, obrotowy 3-stronny pryzmat, filtr frost i przesłona irysowa.

 

[img:1]

 

Wyposażony jest w 5-pinowe złącze DMX oraz wejście i wyjście Ethernet, umożliwiające połączenie urządzeń w sieć także za pomocą ethernetu. Posiada cztery przesłony kadrujące w osobnych płaszczyznach z rotacją +/-90°.

Precyzyjny system kadrowania jest dość unikatowym rozwiązaniem w tak małych głowicach. SL LEDSPOT 300 jest idealnym rozwiązaniem dla projektantów wymagających całkowitej kontroli wiązki, dla których liczą się także niewielkie rozmiary lampy.

 

[img:3]

 
więcej: teatr.com.pl
Ruchome głowy Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Teatr - Przedsiębiorstwo Specjalistyczne

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Sklepy muzyczne > Showline rozwiń listę sklepów

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz